تازه های سایت

30. تير 1397 - 10:28
پروژه ملی تعریض و چهارخطه کردن محور یاسوج به سی سخت که پنج کیلومتر از آن به بهره برداری رسیده است با پیشرفت قابل قبول در دست اجراست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ شهر توریستی سی سخت مرکز شهرستان دنا در 35 کیلومتر یاسوج قرار دارد که با جاذبه های گردشگری فراوان و آبو هوای دلنشین و خنک مقصد مسافران زیادی در فصول مختلف سال است.

 

اولبن مولفه برای پیشرفت و توسعه یک شهر و استان، بهره مندی از جاده های دسترسی استاندار و مطلوب است که استان کهگیلویه وبویراحمد در این زمینه محروم بوده و از جاده های خوبی برخوردار نیست.

 

پروژه چهارخطه کردن محور یاسوج به سی سخت که به دلیل کوهستانی بودن و وجود معارضات میدانی با کندی پیش می رفت،  مدت هاست شروع شده و اکنون با پیشرفت قابل قبولی روبرو شده است که به همت مسوولان راه و شهرسازی شهرستان دنا و استان کهگیلویه وبویراحمد و پیمانکار بومی به صورت روزانه با حداکثر نیرو و ادوات راه سازی در دست اجراست.

 

گفتنی است 5 کیلومتر از این جاده کوهستانی به بهره برداری رسیده است و اکنون 12 کیلومتر دیگر آن در دست اجراست که با جود معارضات میدانی و سختی کار با سرعت قابل قبلولی همراه است.

 

تصاویر تکمیلی از روند اجرایی پروژه چهار خطه کردن جاده یاسوج به سی سخت در زیر آمده است:

نظرات کاربران

نظرخواهی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس