تازه های سایت

2. ارديبهشت 1397 - 11:03
رئیس هیات اسکیت استان گفت :در گرامیداشت ولادت با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار ،همایش اسکیت سواران در یاسوج برگزار شد .

احسان بهرامی رئیس هیات اسکیت استان با بیان این خبر گفت : به مناسبت ولادت امام حسین و روز پاسدار و با حضور کم سابقه و استقبال پرشور اسکیت سواران شهر یاسوج ، همایش اسکیت در یاسوج برگزار شد .

بهرامی افزود: در این همایش که با حضور6۵۰ نفر از اسکیت سواران بانوان و آقایان در رده هایی سنی مختلف و با "شعار صرفه جویی در مصرف آب " همزمان با هیئتهای استانهای سراسر کشور و فدراسیون و با حضور علوی مدیرکل اداره ورزش و جوانان، کناری فرماندار شهرستان بویراحمد ،سیاهپور فرمانده پلیس راهور استان ،رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان ،حسینی رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان بویراحمد ،لایق نژاد مسئول امور ورزش بانوان استان برگزار شد به قید قرعه به ۸۰ نفر از شرکت کنندگان جوایزی نفیس و ارزنده اهدا شد .

رئیس هیات اسکیت استان در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،خواستار حمایت مسئولین استانی وشهرستانی از این رشته شد و اظهار امیدواری کرد با تلاش و پشتکار ورزشکاران و ملی پوشان این رشته ،شاهد رشد و شکوفایی این رشته در کشور باشیم .

در این آئین و با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان به طور رسمی رشته اسکیت آلپاین افتتاح و مقرر شد مشکلات زیر ساخت اسکیت استان به خصوص شهر یاسوج حل شود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم