پربازدیدها

19. فروردين 1397 - 13:21
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نوزدهمین روز از فروردین 97 به دیدار سالمندان رفت و سال نو را به آنها تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر، استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه مدیرکل بهزیستی، مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری، جمعی از مدیران خبرنگاران استان در نوزدهمین روز از فروردین 97 به دیدار سالمندان رفت و با اهدای گل سال نو را به آنها تبریک گفت.

علی محمد احمدی در بازدید از مرکز توانبخشی و مراقبتی سالمندان «فردوس» یاسوج ضمن دیدار با سالمندان و دلجویی از آنان و اهدای گل، افزود: آغاز امسال مصادف با ماه مبارک رجب است واین ماه بیش از هرچیزی نام حضرت علی(ع) را برای ما تداعی می کند و یکی از آموزه های امام اول شیعیان توجه به ایتام و افراد بی سرپرست است.

احمدی با تاکید براینکه، مراقبت های سالمندان باید مورد توجه قرار گیرد، افزود: براین اساس برخود لازم دانستیم که  از نزدیک به دیدار این عزیزان بیاییم و با تبریک سال نو وضعیت معیشتی و مسکن آنها را بررسی کنیم.

وی عنوان کرد: در این بازدید از نزدیک از کمیت و کیفیت خدمات دهی این مرکز مطلع شدیم و قرار است از طریق کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، بنیاد مسکن و بهزیستی جهت تامین مسکن و تقویت امکانات رفاهی و آموزشی آنها اقدام کنیم.

احمدی، مراکز توانبخشی را مهم دانست و گفت: جمعیت کشور آرام آرام به سمت پیر شدن پیش می رود و نهادهای متولی مثل بهزیستی و سایر دستگاه ها با کمک بخش خصوصی از هم اکنون باید برای تقویت این مراکز اقدام کنند.

استاندار اظهار داشت: این برنامه باید با حفظ عزت و آبروی این افراد تبیین شود و زمینه نشاط و امید را در بین آنها مهیا کند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم