تازه های سایت

9. آبان 1396 - 18:21
به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء:
یادواره شهدای منطقه دولت آباد یاسوج برگزار شد+تصاویر
یادواره شهدای منطقه دولت آباد یاسوج با حضور خانواده محترم شهداء، مردم و مسوولین در مسجد قبا برگزار شد.
www.boyerkhabar.com

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، یادواره شهدای منطقه دولت آباد یاسوج با حضور حجت الاسلام سید جواد خاضع مسوول شورای هماهنگی تبلیغات استان، سردار عوض شهابی فر یادگار هشت سال دفاع مقدس و حاج محمدرحیم دهراب پور عضو شورای شهر یاسوج در مسجد قبا برگزار شد.

مسوول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم با اشاره به اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء کمتر از شهادت نیست افزود: به فرموده قرآن کریم شهدا زنده هستند و نزد پروردگارشان روزی می‌خورند.
حجت الاسلام سید جواد خاضع هدف شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی را احیای ارزش‌های دینی و انقلابی عنوان کرد و گفت: عظمت وجودی شهدا نشأت گرفته از عظمت هدف و راه آن‌ها است.
وی در ادامه گفت: شهدای انقلاب اسلامی، سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را الگو و سیره خود قرار داده اند و جان شیرین خود را در راه اعتلای دین مبین اسلام و حفظ ارزشهای انقلاب فدا کردند.

گفتنی است در این مراسم معنوی، سردار "شهابی فر" از رزمندگان جبهه و یادگار هشت سال دفاع مقدس با ذکر خاطراتی از شهدای استان به ویژه شهدای منطقه دولت آباد، یاد و خاطره آن عزیزان را زنده نگه داشت.

انتهای پیام/د

نظرات کاربران

نظرخواهی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس