نمایش 1 - 10 از 16
www.boyerkhabar.ir
مردم غیور و همیشه در صحنه شهر یاسوج همگام با سراسر استان کهگیلویه وبویراحمد با حضور حماسی خودر در همایش بزرگ 9 دی ماه مشت محمکی بر دهان یاوه گویان و استکبار جهانی زدند
در استان کهگیلویه وبویراحمد:
کلنگ زنی پتروشیمی سقاوه در شهر مارگون توسط حجت الاسلام خواجه پور امام جمعه این شهر و جمعی از مردم ومسوولین استانی انجام شد.
گزارش تصویری/
باتوجه به عمق زلزله کرمانشاه و خسارات شدید وارد شده به روستاهای اطراف آن، شهرستان سرپل ذهاب مقصد جهادگران کهگیلویه وبویراحمدی شد.
گزارش تصویری/
مردم همیشه در صحنه یاسوج هم صدا با سایر کشور فریاد مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.
سرتیپ نیک انجام که به عنوان خلبان کابین عقب هواپیمای اف-14 (تامکت) فعالیت می کرد بعد از به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی و آغاز جنگ تحمیلی از اولین همافرانی بود که پای به پای دیگر رزمندگان اسلام با مقابله با دشمن پرداخت و از اولین خلبانی بود که گشت شبانه را بر فراز کشور انجام داد.
آخرین تلاش های نامزدهای شورا برای انتخابات در روز سرنوشت
کمتر از هشت ساعت دیگر به پایان تبلیغات انتخابات نامزدهای شورای شهر و ریاست جمهوری مانده و هنوز تبلیغات گسترده در خیابانهای شهر توسط لیدرهای نامزدهای شورا و ریاست جمهوری پابرجاست.
در دیدار مدیر کل کار استان از مجتمع دنا صنعت بیان شد
مدیرعامل بزرگترین واحد کارآفرینی استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد با تمام توان برای توسعه استان و رفع معضل بیکاری تلاش خواهم کرد .
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان و مسئولان ارتش:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند دشمن به دنبال تسلیم شدن نظام اسلامی است و با کوتاه آمدن در مقابل او، دشمنی‌ها برطرف نمی‌شود.
حوزه هنر ی کهگیلویه وبویراحمد
همزمان با آغاز هفته انقلاب
همزمان با آغاز هفته انقلاب، هنرمندان حوزه هنری کهگیلویه وبویر احمد با آرمانهای شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.
امان الله حسینی صدر
امام جمعه موقت یاسوج گفت:
امام جمعه موقت یاسوج گفت:رفع تحریم ها و شکوفایی اقتصاد کشور با همدلی و هم زبانی دولت و ملت انجام خواهد گرفت.

صفحه‌ها