نمایش 1 - 7 از 7
یاسوج شهری برای دوستداران طبیعت
تنگه مهریان تفرجگاهی آرامش بخش در پنج کیلومتری شهر یاسوج معروف به پایتخت طبیعت بوده که در همه فصول سال پذیرای دوست داران طبیعت است.
www.boyerkhabar.ir
به روایت تصویر
پایتخت طبیعت و قله های سربه فلک کشیده دنا محو شده در مه و میزبان نم نم باران در بیست و چهارمین روز از سومین ماه پاییزی است.
بی آبی به پای دنا هم رسید
اوایل تیرماه است و در برخی از مناطق چهارفصل کهگیلویه و بویراحمد از جمله مناطق سردسیر این استان که امروز در تنش آبی قرار دارند، برخی از کشاورزان همچون سنوات قبل اقدام به شالیکاری و کاشت برنج کرده اند.
اولین همایش روز یاسوج به مناسب پنجاهمین سالگرد تأسیس این شهر به مرکزیت کهگیلویه وبویراحمد با حضور مسئولان استانی و کشوری برگزار شد.
آبشار یاسوج
آبشار یاسوج میزبان گردشگران ایرانی
هر ساله‌ آبشار ياسوج‌ در فصل‌ بهار، تابستان‌ و پاييز پذيراي‌ گردشگران ز یادی از داخل و خارج کشور است که بر بیشتر شناخته شدن یاسوج به عنوان پایتخت طبیعت بیشتر افزوده است.
روستای کریک
کریک بهشتی رویایی در کنار دنای سرافراز
روستای تاریخی و توریستی کریک که به ماسوله جنوب معروف بوده دارای بافتی قدیمی و قدمتی دو هعزار ساله است که خانه های آن به صورت پلکانی ساخته شده که به آن ماسوله جنوب را داده اند.
کهگیلویه و بویراحمد یکی از استان‌های کشور ایران است. مرکز آن شهر یاسوج است و با مساحتی حدود ۱۶هزار و ۲۴۹ کیلومتر مربع، سرزمینی نسبتا مرتفع و کوهستانی است.