نمایش 1 - 10 از 955
گزارش تصویری؛
بارش برف شهر یاسوج را در بیست و یکمین روز از زمستان کاملا سفیدپوش کرد و زیبایی خاصی به مناطق گردشگری آن از جمله آبشار داده است.
جوانان حسینی شهر یاسوج در دومین شب از ایام محرم به سوگ ماتم سید و سالار شهیدان نشستند.
روستای زیبای پرشکفت از توابع شهرستان بویراحمد دارای جاذبه های گردشگری فراوان بوده که تنگه اشترگلی یکی از آنها محسوب می شود.
وعده های مسوولین در خصوص یک پروژه حیاتی
پروژه ملی تعریض و چهارخطه کردن محور یاسوج به سی سخت که پنج کیلومتر از آن به بهره برداری رسیده است با پیشرفت قابل قبول در دست اجراست.
روستای کوخدان در 3کیلومتری شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا و 35کیلومتری شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد واقع شده است که دوست داران طبیعت می توانند برای دیدن این بهشت پنهان در دل کوه دنا، به دامنه بلندترین رشته کوه زاگرس سفر کنند.
غروب افتاب در امتداد جاده یاسوج به سی سخت جلوه ویژه ای دارد به گونه ای که چشم هر بیننده ای را خیره می کند.
به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه(ص) و آغاز هفته کرامت جشن بزرگی با حضور مسوولان و بانوان در بوستان بانوان شهر یاسوج برگزار شد.
www.boyerkhabar.ir
بلوار ورودی منطقه شرف آباد یاسوج که بلوار مقاومت نامگذاری شده است مدت هاست به صورت خاکی رها شده است درصورتیکه زیبا سازی ومرمت آن که هزینه بالایی ندارد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان :
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان از سخنرانی حجت الاسلام حمید روحانی در مراسم 14 خرداد خبر داد و به حساسیت ویژه راهپیمایی روز قدس امسال و حضور حداکثری مردم در این روز اشاره کرد.
گزارش تصویری/
گفتنی است این جلسه با حواشی زیادی همراه بود بطوریکه استاندار به شدت از وضعیت خوشه‌ها در اقدامات شرکت شهرک‌های صنعتی به خصوص در بحث خوشه دست بافته‌ها انتقاد کرد.

صفحه‌ها