نمایش 1 - 10 از 874
با حضور مسئولان استانی
مراسم یاد بود و بزرگداشت شهدای هفتم تیر و شهادت مظلومانه شهید بهشتی امروز با حضور مسئولان استانی و اجرایی در مسجد صاحب الزمان یاسوج برگزار شد.
،آبشار تنگ تامرادی در فاصله ۵۵ کیلومتری از شهر یاسوج واقع شده و ارتفاع آن بیش از ۱۵ متر است که امروز بیشتر از گذشته نیازمند معرفی و توجه به یرساختهای آن است.
دیدار ملی‌پوشان فوتبال ایران با رئیس‌جمهور حاشیه‌هایی را به همراه داشت.
منطقه زیبای دریاچه «کوه گل» سی‌سخت از سه مجموعه دریاچه زیبای کوه گل، دشت‌های لاله‌های واژگون و آبشار زیبای تنگ نمک با نمای بسیار طبیعی و آب و هوای مطبوع تشکیل شده است.
چرخ و فلک ها یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری هر منطقه به شمار می روند که تاکنون چرخ و فلک های زیادی در جهان به دلیل ارتفاع بلندشان شهرت یافته اند. اما امروز قصد داریم خبر از بلندترین چرخ و فلک جهان دهیم. این چرخ و فلک عظیم بر روی رودخانه bailang در شهرستان ویفانگ، در استان شاندونگ چین واقع شده که ارتفاع آن 145 متر است و دارای 36 واگن می باشد.
ماحصل سومین روستاگردی بویرخبر
روستایی دهنو یکی از روستاهای مستعد پایتخت طبیعت بوده که با داشتن جاذبه های بکر از جمله باغات متعدد انگور، سیب گردو ، آلو وحتی وجود چشمه های زیبا و گواری دائمی از مزیت های بالقوه در بین روستای چسپیده به پایتخت طبیعت برخوردار است.
به دنبال سفر به مقصدی غیر معمول و باورنکردنی هستید؟ دوست دارید جایی را از نزدیک ببینید که هیچ گاه از ذهنتان پاک نشود و همیشه در پس افکارتان با عنوان خاطره ای شیرین باقی بماند؟

صفحه‌ها