تازه های سایت

9. آذر 1396 - 20:14
موضوع ایمنی و مدیریت بحران استان کهگیلویه وبویراحمد باید در اولویت برنامه کاری باشد، در نتیجه باید برای آن بودجه صحیح در نظر گرفت و نگاه واقع بینانه ای به این مسئله داشت.
www.boyerkhabar.ir

یه گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ صمد عزیزپور در یادداشتی نوشت: قابل توجه استاندار محترم استان کهگیلویه و بویراحمد و مجموعه مدیریت شهری یاسوج: موضوع ایمنی و مدیریت بحران  استان کهگیلویه وبویراحمد باید در اولویت برنامه کاری باشد، در نتیجه باید برای آن بودجه صحیح در نظر گرفت و نگاه واقع بینانه ای به این مسئله داشت.

 

 باید نگاه واقع بینانه ای به بودجه و اقداماتی که در شهر انجام می شود داشته باشیم، در نتیجه اگر در بخش هایی چون مدیریت بحران، برنامه ریزی مدون و هزینه ای قابل قبول نکنیم برای آینده خطرناک است.

 

 بحث آموزش عمومی  باید در راس قرار گیرد، و اهمیت این سازمان و ماموریت های آن زمانی جدی گرفته می شود که نسبت به آن آشنایی و اطلاعات کافی وجود داشته باشد و مردم و مدیران با ماموریت های  مدیریت بحران آشنا شوند.

 

 تمام تلاش ها، هزینه ها، تجهیزات و مطالعات و فعالیت ها باید منجر به پیشگیری و کاهش خطر پذیری و آمادگی شهر در برابر حوادث شود لذا نظام بهره برداری از پایگاه های مدیریت بحران در سطح استان باید ساماندهی شود.

 

انتهای پیام/د

نظرات کاربران

نظرخواهی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس