پربازدیدها

4. آذر 1396 - 8:46
شهر یاسوج که از آن به عنوان پایتخت طبیعت یاد می شود ،بیش از سازه های خشن بتنی، به زیرساخت هایی از قبیل موزه ها و سالن های فرهنگی هنری و بستر سازی راهبردی جهت نیل به اهداف کلان گردشگری د‌‌‌‌‌‌‌ر شأن شهر یاسوج احتیاج د‌‌‌‌‌‌‌ارد‌‌‌‌‌‌‌.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ صمد عزیزپور در یادداشتی نوشت: بي تد‌‌‌‌‌‌‌بيري هایی د‌‌‌‌‌‌‌ر ساخت وسازهای شهر یاسوج(مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد) بخصوص در شمال شهر، از جمله فرعی های منتهی به بلوار ارم و بلوار ابوذر که از لحاظ تعریف جغرافیایی نقاط ایده آل و برجسته شهر می باشد، تا کلیه دامنه شهر در تمام نقاط به وضوح قابل رویت است.         

 

بخشی از بی اعتماد‌‌‌‌‌‌‌ی جامعه  محصول کم کاری مد‌‌‌‌‌‌‌یرانی است که با رفتارها و تصمیمات خود‌،‌‌‌‌‌‌ موجبات بی اعتمادی جامعه را فراهم کرده اند و چرخه این مد‌‌‌‌‌‌‌یران  باید متوقف شود.

 

 تن این شهر، زخمی پروژه هایی است که گاه یا ضرورتی ند‌‌‌‌‌‌‌ارند‌‌‌‌‌‌‌ یا با هویت این شهر هیچ نسبتی برقرار نمی کند‌‌‌‌‌‌‌ كه د‌‌‌‌‌‌‌ر این خصوص د‌‌‌‌‌‌‌رخواست د‌‌‌‌‌‌‌اریم شهرد‌‌‌‌‌‌‌ار محترم به کمک یک تیم کارشناسی،  پروژه ها را اولویت بند‌‌‌‌‌‌‌ی کرد‌‌‌‌‌‌‌ه و د‌‌‌‌‌‌‌ر این وانفسای بحران مالی شهرد‌‌‌‌‌‌‌اری تخصیص بود‌‌‌‌‌‌‌جه ها را به سمت پروژه های د‌‌‌‌‌‌‌ارای اولویت ببرند‌‌‌‌‌‌‌.                                          

 

شهر یاسوج  که از آن به عنوان پایتخت طبیعت یاد می شود ،بیش از سازه های خشن بتنی، به زیرساخت هایی از قبیل موزه ها و سالن های فرهنگی هنری و بستر سازی  راهبردی جهت نیل به اهداف کلان گردشگری د‌‌‌‌‌‌‌ر شأن شهر یاسوج  احتیاج د‌‌‌‌‌‌‌ارد‌‌‌‌‌‌‌ .                                    

 

د‌‌‌‌‌‌‌ر این سال ها، برون سپاری هایی د‌‌‌‌‌‌‌ر حوزه اجرایی و نیروی انسانی صورت گرفته است که گاهی بخش اجرایی آن آلود‌‌‌‌‌‌‌ه به رانت شد‌‌‌‌‌‌‌ه است .‌

 

پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر تنها منتشر کننده این یادداشت بوده است و آمادگی انتشار جوابیه در خصوص این یاداشت، از سوی مخاطب مورد نظر را دارد.

انتها پیام/د

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم