تازه های سایت

16. دى 1394 - 10:05
آقای رئیس جمهور آن چیزی که آبروی جمهوری اسلامی را می برد٬ سکوت در برابر ظالم٬ نگاه کردن کودک کشی های عربستان است.

به گزارش بویرخبر،بدون تردید محکوم می کنم٬ از نوع شدت دار بدون تردید شهادت مظلومانه شیخ نمر باعث آزرده خاطر شدن دل هر انسان حق طلب و آزاده گردید.

 

هرکسی در هر سنی از این حرکت بچه گانه و احمقانه آل سقوط مورد رنج قرار میگیرد٬ اما مهم و اهم در عمل و گفتار صریح است.

 

مطمئنا پاسخ موضع منفعلانه ٬ گستاخی طرف مقابل را در بر خواهد داشت و این جزء قوانین فعلی کدخدامنش ها می باشد.

 

حرکت های خودجوش مردم در برابر اعدام شیخ نمر یک حرکت طبیعی است٬ چرا که مردم به دنبال حق و عدالت هستند٬ تجمع در برابر سفارت و کنسولگری عربستان یک‌حرکت خودجوش مردمی بود،اما اینکه عده ای وارد سفارت عربستان شدند٬ مورد پسند نبود،کسی تسخیر سفارت عربستان را تأیید نمی کند٬ اما کسی هم گل به خودی را عاقلانه نمی داند.

 

طی حرکتی٬ رئیس محترمِ اعتدالِ اصلاحات شیخ حسن کلید ساز،بجای حل مشکل طی یک پیامی٬ ضمن محکوم کردن حرکت دشمن و غیر انسانی خواندن آن با تغییر موضع ۱۸۰ درجه ای٬ حرکت تسخیر سفارت عربستان توسط مردم را محکوم و از چند وزارتخوانه و قوه و... خواستار پیگیر‌ی و دستگیری عوامل شدند تا با این کار مرهمی بر دل عزیزدردانه آمریکا در خاورمیانه باشد.

 

اینکه‌شیخ احساس تکلیف دو طرفه کردند جای تحسین دارد ولی ای کاش ایشان جای دیگر حس تکلیفشان گل می کرد،چرا که وی با این موضع منفعلانه و سرکوب مردم خود٬راه را برای عربستان و ... باز گذاشتند تا از این موضع بی جا و بی موقع سوء استفاده کنند.

 

در این پیام رئیس دولت تمام عزم خود را برای برخورد با متهمان جزم کرده بود؛ولی ای کاش عزمتان را برای مبارزه با تروریسم جمع می کردید٬ ای کاش عزمتان برای مقابله با استکبار بود.

 

ای کاش عزمتان زدن تو گوشی در دهان کجی های عربستان نسبت به ایران بود؛ ای کاش از وزیر خارجه می خواستید تا سیاستی اتخاذ کنند که دیگر عربستان اینگونه در برابر ایران گستاخی و هتاکی نکند.

 

آقای رئیس جمهور آن چیزی که آبروی جمهوری اسلامی را می برد٬ سکوت در برابر ظالم٬ نگاه کردن کودک کشی های عربستان است. آن چیزی که آبروی جمهوری اسلامی را می برد موضع منفعلانه و تساهل و تسامحی شما در برابر تجاوز به دو کودک ایرانی٬ موضع منفعلانه در برابر حادثه منا و ... می باشد.

 

جا دارد در اینجا تسلیت بگویم به مردم و دست مریزاد به شیخ در هجران کلید که خودش با دست مبارک خود روح انقلابی و حماسی در دولت ۱۱ را ذبح کرد و آب سردی بر صحیفه امام ریخت.

 

البته مشکل از شیخ نیست٬ مشکل از کک است٬ ککش بد موقع و بد جا گزید. آنجا که باید بگزد نمیگزد زینگونه بد جا میگزد

 

انتهای پیام/ر

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم