تازه های سایت

1. دى 1393 - 11:33
نمیدانم چگونه فراموش کرده اند آن همه خیانت و آن همه دهن کجی به اصول انقلابی اسلامی را که برای چند هزار رای بیشتر وعده هایی دادند که فقط دل دشمنان را قوت بخشید.
وفانژاد

به گزارش بویرخبر،فقط چند سال از آن اتفاقات گذشته،پنج سال از آن هشت ماه دفاع مقدس در برابر فتنه گران داخلی و عناصر دشمن گذشته است اما حسب ظاهر عده ای میخواهند آن روزها را کم رنگ و اگر هم برایشان مقدور باشد خط بزنند.

نمیدانم چگونه فراموش کرده اند آن همه خیانت  و آن همه دهن کجی به اصول انقلابی اسلامی را که برای چند هزار رای بیشتر وعده هایی دادند که فقط دل دشمنان را قوت بخشید.

 شاید یادشان رفته که آن روزهاکشوری عربی که مساحت آن اندازه یک استان این مرز و بوم نمیشود چگونه ما را تهدید به جنگ میکرد.

حتما فراموش کرده اند که این انقلاب میزان دارد و در دفاع از میراث امام روح الله با کسی اهل معامله نیستیم خواه آن شخص نخست وزیر امام باشد خواه آنکه از خود امام دست نوشته داشته ویا هر کس دیگر. 

زخم دل خانواده های شهدا نباید با یاد آوری آن جنایات و آن میدان داری های افراطیون افساد طلب تازه شود.

اما از سوی دیگر نمیشود در خصوص آن روزها سکوت کنیم ،نمیتوان از شعار های نه غزه نه لبنان چشم پوشید در حالی که قدس شریف از مهمترین آرمانهای انقلابی و استکبار ستیزی ما بوده و هست. 

نمیشود چشم بر بی حرمتی ها به عکس امام عزیزمان  بست،سر صحبتم با آنهایی است که دم از امام میزنند و اینگونه رسوا میشوند ،وقتی که عیسی سحر خیز در خصوص دوستانش بیان میکند: خیلی از اصلاح طلبان علاقه ای به آقای خمینی ندارند . 

و  أبدأ  برای ما فراموش نمیشود آن بی حرمتی ها به عاشورای حسینی و عزاداران امام حسین (ع) و بیانیه ای که بعد از آن توسط فتنه گر بیرون می آید و آن بی شرمان و یزیدیان را ملت خداجوی می نامد. 

جهت اطلاع هم پیمانان با آن فتنه گران ،آنانی که یا درجهالت محض به سر میبرند یا قصه ارتباط آنها با آنطرف آبها هنوز ادامه دارد !!!!

اولأ:حصر  بزرگترین لطف نظام جمهوری اسلامی ایران به سران فتنه بود، اگر بخواهیم مطابق با قانون مجازات اسلامی با آنان رفتار کنیم تکلیف اقدام کنندگان علیه امنیت ملی مشخص است /افساد فی الارض/.واین حبس شاید مناسب ترین اقدام  تادیبی برای آنان باشد  و هم میتواند یک اقدام تامینی برای آنان باشد که سناریویی دیگر مانند سناریوی (س-ح)اتفاق نیفتد.

ثانیأ:عده ای فراموش کرده اند که فتنه گران به خواست مردم در 9 دی 1388 بازداشت شده اند لذا از دادن  وعده های سرخرمن به عده ای قلیل و البته  نا آگاه ، باید امتناع کرد چرا که مجازات فتنه گران  مطالبه میلیونی مردم بوده و هست. 

ثالثأ:مردم فهیم و بصیر این کشور تا زنده اند جنایات و نقشه های براندازان این نظام را فرموش نکرده  و بر عهد جاودان خود با امام روح الله استوار خواهند ماند. 

وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى

نظرات کاربران

نظرخواهی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس