تازه های سایت

19. دى 1392 - 23:53
مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران از بزرگی حماسه 9 دی و اتفاقات فتنه گرانه دشمنان نظام در سال 88 می گوید.
تحلیل مدیر آموزش و پرورش گچساران از اتفاقات سال 88

به گزارش بویرخبر ، یدالله مرادی روز گذشته در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب  در گچساران ضمن گرامی داشت حماسه 9 دی اظهار داشت: 9دی، نه یک تاریخ، بلکه یک حادثه ی تاریخ ساز است بدان علت که بعد از سی سال به انقلاب اسلامی هویت جدیدی بخشید .

وی افزود:در حقیقت، حماسه ی 9دی نظام جمهوری اسلامی را بیمه کرد ودر مسیر و ریل واقعی خودقرار داد.

مرادی در ادامه علت به وجود آمدن این روز را دفاع از ازشهای والای انقلاب دانست و یادآور شد:استکبار جهانی تلاش کرد که با روش انقلاب های مخملی و بر اندازی های نرمی که در گرجستان، شوروی و یوگسلاوی تجربه کرده بود، نظام اسلامی را به روش نرم به براندازی برساند.

رییس ستاد 9 دی در گچساران تصریح کرد: فتنه 88 حرکتی برنامه‌ریزی شده و فراتر از خطر بود که با حضور خودجوش و بصیرتمندانه مردم در روز 9 دی و با حمایت از  انقلاب و رهبری در نطفه خفه شد.

این فعال سیاسی، بیان داشت : پیوستگی مردم با دین ،عاشورا  و مبانی ولایت فقیه باعث شد که آحاد ملت در رخدادهای حساس، همه ی مشکلات را کنار بزنند و خودجوش و با استقامت وارد صحنه ی دفاع از آرمان های امام (ره)شوند.

وی دروغ بزرگ تقلب در انتخابات را مهمترین ابزار فتنه گران در سرپیچی از قانون و عدم قانونمندی دانست و تصریح کرد: اگر فتنه گران اسناد و مدارکی دال بر تقلب در دست داشتند، قطعا می توانستند از راه قانون وارد شوند و به نهادهای مسئول ارائه دهند.

 در ادامه مدیر آموزش و پرورش گچساران ، ابراز کرد: متاسفانه در این حادثه به علت عدم بی بصیرتی و بی دقتی خواص، بسیاری از نیروهای انقلاب هم دچار غبار فتنه شدند و در این گرداب فرو رفتند.

مرادی، اظهار داشت: مردم با حضور یکپارچه و منسجم در روز 9دی 88،یکبار دیگر  اقتدار و مردمی بودن انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند.

رییس ستاد9دی در گچساران در ادامه به دستاوردهای این روز بزرگ در کشور اشاره کرد و خاطر نشان کرد: 9دی، ملت و دلسوزان انقلاب را به این نتیجه واداشت که همه باید با انسجام و  وحدت از کیان و آرمانهای انقلاب دفاع نمایند.

وی افزود:9 دی موجب بوجود آمدن بیداری اسلامی در سایر کشور ها شد و در حقیقت این روز بزرگ  الهامی برای انقلاب های مردمی  و بروز بیداری اسلامی در دنیا ست.

این فعال سیاسی، تصریح کرد:حماسه ی 9 دی در نهایت انقلاب را به شائبه هایی که بر آن وارد بود و حرکت هایی که در قالب لیبرالیزم کردن آن شکل گرفته بود بیمه کرد و به مسیر واقعی برگرداند.

مرادی با اذعان به  اینکه بروزفتنه ی 88 یک روش در آن زمان بود و در زمان های دیگر ممکن است پیچیده تر جلوه نماید،گفت: در حقیقت 9 دی یک گردنه ی سخت برای مهار فتنه بود اما اصل فتنه تمام نشده و ممکن است در گردنه های دیگر ظریف تر ، فریبنده تر و در قالب های دیگر هم ظهور نماید.

مدیر آموزش و پرورش گچساران، تصریح کرد:بصیرت، رمز عبور ازگرداب فتنه هاست آگاهی و تبعیت از رهبری ست که می تواند موفقیت و سلامت جامعه را در برابر  عوامل فتنه زا تضمین کند.

وی در پایان، اظهار داشت: مردم انقلاب اسلامی ایران،با حضور آگاهانه و با بصیرت در روز 9دی نشان دادندکه  این ملت همیشه وفادار به ولایت و ارزش‌های بزرگ انقلاب است.

انتهای پیام/ر.ا

نظرات کاربران

نظرخواهی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس