تازه های سایت

پربازدیدها

25. شهريور 1395 - 10:30
با پایان یافتن مدت مأموریت مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در حکمی سرپرست جدید اداره کل کتابخانه‌های عمومی این استان را منصوب کرد.

به گزارش بویرخبر، به نقل از روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور همزمان با پایان یافتن مدت مأموریت زینب قربانی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تقدیر و تشکرزحمات و فعالیت‌های ایشان، در حکمی یاسر رحیمیان را به عنوان سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی این استان منصوب کرد.

دبیرکل نهاد در بخشی از این حکم ابراز امیدواری کرده است به زودی و با نظر استاندار محترم کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل جدید کتابخانه‌های عمومی این استان انتخاب و معرفی شود.

 

این خبر در حالی بر روی سایت نهاد کتابخانه های عمومی کشور منتشر شده است که زینب قربانی مدیرکل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد امروز به همراه نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی مشغول افتتاح پروژه های عمرانی این نهاد درروستای منصورآباد دشتروم به سر می برد و هنوز نامه رسمی مبنی بر عزل به وی ابلاغ نشده است.

 

 

صبح امروز جمعی از بانوان استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال نامه ای به استاندار کهگیلویه و بویراحمد حمایت خود را از بانوان استان بخصوص زینب قربانی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اعلام کردند ( اینجا کلیک کنید)..

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم