تازه های سایت

4. اسفند 1392 - 14:16
صبرح امروز با حضور استاندار ،نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی،جمعی چند از مسئولان استانی و شهرستانی پتانسلیهای بخش کبگیان از توابع شهرستان بویراحمد مورد بازدید قرار گرفت.
بازدید استاندار و مسئولان استانی از پتانسیل های بخش کبگیان +تصاویر

به گزارش خبرنگار بویرخبر، استاندار استان در بازدید از روستاهای بخش کبگیان بر لزوم تسریع  در عملیات گاز رسانی و مایحتایج این بخش تأکید کرد.

سید موسی خادمی با یبان این مطلب که آبیاری اراضی کشاورزی بخش کبگیان یکی از نیازهای این منطقه است خواستار تسریع در عمل آبرسانی به این مناطق شد.

وی ادامه داد:بخش کبگیان یکی از مناطق پررونق در بخش سرمایه گذاری بوده و قرار گرفتن آن در کنار رودخانه بسیار پر اهمیت و مهم است.

استاندار ابراز داشت:متأسفانه ما از نعمت آب در مناطق خود بهره کافی را نمی بریم.

خادمی با بیان اینکه گاز رسانی به روستاهای استان باید در اولویت ویژه قرار گیرد، بیان کرد: برای جلوگیری از تخریب جنگلها و طبیعت باید به مناطق روستایی و محروم استان گاز رسانی شود.

وی عنوان کرد: توسعه مناطق روستایی این استان مستلزم همکاری و همیاری هر چه بیشتر مردم است.

استاندار ادامه داد: مردم نقش تعیین کننده ای در پیشرفت و آبادانی مناطق مختلف دارند و این همکاری باید با دستگاه های اجرایی استان تداوم داشته باشد.

خادمی افزود: بخش کبگیان دارای پتانسل های بالقوه ای در بخش صنعت، گردشگری و سرمایه گذاری است که باید با یک پروسه بلند مدت و اصولی آن را اجرایی کنیم.

وی ابراز داشت: خدمات رسانی به روستاهای بخش ها و مناطق استان در دستور کار مدیریت جدید قرار دارد.

در ادامه این برنامه کلنگ گاز رسانی به پنج روستای بخش کبگیان ،بازدید از پروژه اتصال راه مواصلاتی دهدشت -پاتاوه به کبگیان ،پروژه راههای مواصلاتی مورد بازدید قرار گرفت.

از نکات قابل توجه این بازدید دیدار برخی از روستائیان و مردم بخش کبگیان با استاندار استان و نماینده شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی بود که  مشکلات و خواسته های خود را مطرح کردند .

http://www.boyerkhabar.ir/images/boyerkhabar.ir-21321-gozareshe_tasvirie_3.jpg

 

عکس:سید روح الله اخلاقی-سید صفدر فروزنده

انتهای پیام/ر

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس