تازه های سایت

28. شهريور 1401 - 7:42
فرماندار مارگون گفت: وضعیت فضای درمانی شهر مارگون بسیار اسفناک است حداقل یک بستر درمان برای این شهر در نظر گرفته شود تا مردم این شهرستان بتوانند امور درمانی خود را با سهولت انجام دهند.

به گزارش بویرخبر: مختار اندرخور روز یکشنبه در نشست شورای برنامه ریزی کهگیلو و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: بحث آب شرب سیلاب کلوار در مرحله مطالعه مانده و هیچ اقدامی در بحث تقویت آب شرب انجام نشده است. 

 

وی با اشاره به وضعیت نامطلوب جاده های شهرستان مارگون و روستاهای تابعه آن، ادامه داد: همچنین روند اجرایی جاده سیلاب کلوار کند و جاده چاهن موشمی ها پیشرفت آنچنانی نداشتند. 

 

فرماندار مارگون عنوان کرد: پیمانکار کار را نیمه کاره رها کرده و همین امر باعث شده عبور و مرور و ایاب و ذهاب در این جاده سخت شود بطوریکه عبور ماشین سنگین از این جاده غیرممکن است. 

 

 

وی ابراز داشت: روستاهایی همچون شهنیز، جوبریز تاکسیسه، جوکار و دلیرچ ظرفیت بسیار عالی در بحث کشاورزی بالاخص در بحث باغات دارند. اندرخور تاکید کرد: باید مردم این خطه در موضوع کانال های هدایت آب به باغشان حمایت شوند و اعتبارات ویژه در نظر گرفته شود. 

 

 

وی ادامه داد: سهم ارزش افزوده و روستاهای فاقد دهیاری از شهرستان بویراحمد مجزا و مستقیم به خود شهرستان اختصاص داده شود. فرماندار مارگون تصریح کرد: وضعیت فضای درمانی شهر مارگون بسیار اسفناک است حداقل یک بستر درمان برای این شهر در نظر گرفته شود تا مردم این شهرستان بتوانند امور درمانی خود را با سهولت انجام دهند.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس