تازه های سایت

6. تير 1401 - 9:49
آیت الله حسینی گفت: نظارت بر بازار مهم بوده و باید دست عده ای سودجو و بی انصاف که حساب آنها از بازاریان منصف جدا بوده را از سر مردم و بازار کوتاه کرد.

به گزارش بویرخبر: آیت الله «سید نصیر حسینی» در نشست شورای اصناف استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های این شورا در راستای کمک به زندگی مردم، تامین و تنظیم بازار و تلاش برای تولید سرمایه و ایجاد اشتغال، اظهار کرد: یکی از معضلات امروز که باید مورد توجه باشد، توجه به زندگی مردم در مباحث اقتصادی است.

 

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج ضمن تاکید بر اینکه مایحتاج مردم در امورات مختلف اشتغال، سرمایه و تولید باید مورد توجه قرار گیرد، گفت: دشمن تلاش می‌کند در این عرصه ها ما را زمین گیر کند که کشور نتواند در زمینه تولید و اشتغال حرکتی ارزنده و ارزشمند انجام دهد. وی ادامه داد: با توجه به اینکه شعار مقام معظم رهبری در طول چندین سال توجه به مسائل اقتصادی تولید و اشتغال بود، کارهای خوبی در این زمینه انجام گرفته است.

 

 

آیت الله حسینی خاطرنشان کرد: با توجه به تلاش دشمنان، استعمار و استکبار در زمینه زمین کردن اقتصاد کشورمان، ولی با عنایات ویژه خداوند، ائمه اطهار علیهم السلام و استقامت و پایداری مردم، این تلاش های دشمنان بی اثر بوده و کشور در حال حرکت در مسیر پیشرفت است.

 

 

امام جمعه یاسوج ضمن تأکید بر اینکه نظام و انقلاب اسلامی نسبت به گذشته قدرتمندتر در همه عرصه ها در حال حرکت است، خاطرنشان کرد: کشور و جامعه ظرفیت‌های ارزشمندی دارد و می توان با استفاده از این ظرفیت ها در راستای افزایش تولید و اشتغال فعالیت های ارزشمندی را انجام داد، ولی این امر نیازمند مدیریت صحیح و اصولی است.

 

 

وی تصریح کرد: همه مشکلات کشور تحریم نیست، بلکه سوء مدیریت، خودخواهی، طمع ورزی ها و ... باعث می‌شود که در جامعه لنگ بزنیم. ‌ آیت الله حسینی یادآور شد: اگر طمع ورزی ها و خودخواهی ها را کنار بگذاریم، فشار ها نیز کاهش پیدا می‌کند؛ ضمن اینکه بعضی از رفتارها در زمینه معیشت مردم و طمع ورزی ها کار درست و خداپسندانه ای نیست.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کشور زیرساخت های ارزشمندی در همه زمینه ها دارد ولی باید با مدیریت اصولی، این ظرفیت ها را به کار گرفت و در زمینه تولید با استفاده از ظرفیت دانش بنیان ها که پشتوانه کشور محسوب می‌شوند، با ایجاد اشتغال جوانان آسیب ها را کاهش داد.

 

 

وی افزود: بازار از ثبات نسبی برخوردار است، ولی باید نظارت ها جهت جلوگیری از سوء استفاده کنندگان از بحث افزایش قیمت ها افزایش پیدا کند. آیت الله حسینی ضمن تأکید بر اینکه باید از اسراف و ریخت و پاش ها جلوگیری کرد، عنوان کرد: با توجه به افزایش جمعیت و مصرف بالا، باید تدبیری اندیشیده شود تا مصرف مردم در همه زمینه ها پایین بیاید.

 

 

امام جمعه یاسوج ادامه داد: نظارت بر بازار مهم بوده و باید دست عده ای سودجو و بی انصاف که حساب آنها از بازاریان منصف جدا بوده، را از سر مردم و بازار کوتاه کرد. وی اظهار امیدواری کرد در جهت تولید و اشتغال با راه اندازی شهرک های صنعتی بتوان فعالیت‌های خوبی در جامعه انجام داد.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس