تازه های سایت

23. خرداد 1401 - 21:53
شهروندان شهر یاسوج در نبود پارکینگ ناچار به پارک خودروهای خود به صوت دوبل و سوبل در حاشیه خیابان می شوند و خواهان توجه مسئولان شهری برای ساخت پارکینگ شدند.

به گزارش بویرخبر؛ شهر یاسوج به عنوان  شهری مهاجر پذیر و همچنین مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد است، این شهر در ایام و روزهای مختلف به دلیل ظرفیت های گردشگری پذیرای مسافران و مهاجران از اقصی نقاط کشور و کهگیلویه و بویراحمد است و این موضوع سبب افزایش ترددها خودروها در شهر یاسوج، افزایش جمعیت می شود.

 

یکی از معضلاتی که این روزهای سبب کلافگی شهروندان شده است و نبود آن داد شهروندان یاسوجی را درآورده است معضل نبود پارکینگ است، این مشکل سبب شده است تا شهروندان به ناچار اقدام به پارک دوبل و سوبل در معابر اصلی باشند و اقدام فوق سب ایجاد مشکلات ترافیک برای شهر باشد.

 

در این رابطه یکی از نقاط پرتردد شهر یاسوج خیابان سینمای قدیم است که روزانه خودروهای زیادی از این مسیر عبور می کنند و وارد میادین اصلی شهر می شوند.

 

از سالیان گذشته تا امروز این مسیر همراه با ترافیک بوده است به گونه ای که ترافیک آن سبب اخلال در تردد خودروها به سمت مسیر منتهی به هفت تیر، خیابان جمهوری، هجرت ها می شود اما همچنان نبود پارکینگ سبب افزایش مشکلات در این نقطه از شهر شده است.

 

هر چند برخی اشخاص  ملک خصوصی خود را به منظور پارکینگ درنظر گرفته اند و از طرفی پارکینگ هفت تیر در کنار ورزشگاه تختی وجود دارد اما نیاز شهروندان با حجم کم پارکینگ ها برطرف نمی شود و گلایه ها از این مشکل همچنان باقی است.

 

این مشکل سبب گلایه شهروندان شده است و در گفت  و گو با این پایگاه خبری اذعان کردند: در خیابان سینما شهر یاسوج هر روز شاهد پارک دوبل خودروها هستیم و تردد به سختی صورت می گیرد.

 

 این شهروندان با بیان اینکه مشکلات فوق به صورت روزانه مشاهده می شود، ادامه دادند: از متولیان شهری و مسئولان یاسوج خواهان درنظرگرفتن مکانی برای پارک خودروها هستیم تا در نبود پارکینگ شاهد ترافیک در سطح شهر یاسوج نباشیم.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: 

نظرات کاربران

نظرخواهی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس