تازه های سایت

21. خرداد 1401 - 16:09
شهروند یاسوجی که برای خرید شارژ به دستگاه عابربانک مواجه می کند نسبت به اتفاقی که سبب اتلاف هزینه برای بانک می شود توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش بویرخبر: امروزه توجه به حفظ بیت المال و جلوگیری از اتلاف هزینه ها باید در دستور کار مسئولان، مدیران و دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد باشد.

توجه به جلوگیری از هزینه های اضافی، وقت شناسی، دقت در مصرف تجهیزات و همچنین اولویت دادن به کارهای ضروری سبب صرفه جویی در امور هزینه ها و مصرف صحیح در استفاده از امکانات و تجهیزات می شود.

در این رابطه شهروند یاسوجی که نسبت به تهیه شارژ به یکی از عابربانک های شهر یاسوج مراجعه کرد نسبت به استفاده بیش از حد دستگاه از رسید کاغذی به شهروندان واکنش جالبی نشان داد.

این شهروند با بیان اینکه از ماه های گذشته که برای تهیه شارژ و عملیات بانکی از طریق خودپرداز مراجعه کردم، شاهد هدر رفت کاغذ اضافی از هر رسید شدم، گفت: امروز وقتی شارژ از بانک دریافت کردم در یک صفحه مشخصات عملیات بانکی چاپ شده بود اما در کمال تعجب صفحه خالی همراه رسید اول دریافت کردم که هیچ استفاده ای از آن نشده بود.

وی افزود: وقتی رسیدهایکاغذی اضافی و سفید به همراه رسید چاپی در اختیار شهروندان قرار داده می شود، در مدت زمان اندک نیاز به تعویض کاغذ و همچنین اختصاص برگه های جدید برای دریافت رسید است که این موضوع سبب ایجاد هزینه های بیشتر برای بانک می شود

این شهروند دغدغه مند گفت: وقتی از بیت المال صحبت می شود، یعنی متولیان، مدیران و مسئولان اجرایی باید نهایت دقت را در استفاده از امکانات داشته باشند تا هزینه های اضافه بر دوش بیت المال تحمیل نشود از طرفی اگر این هزینه های اضافی نباشد، می توان این هزینه ها را برای امکانات و تجهیزات دیگر آن مجموعه در نظر گرفت.

نظرات کاربران

نظرخواهی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس