تازه های سایت

1. خرداد 1401 - 13:57
نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی با تاکید بر ضرورت فضا سازی شهری در مناسبت های ملی و مذهبی گفت: ابعاد و دست آوردها انقلاب برای مردم تبیین شود.

به گزارش بویرخبر:  آیت الله سید نصیر حسینی نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد نیز در  نشست  بزرگداشت ارتحال امام خمینی ره گفت: بحث تبیین شخصیت امام ره یکی از مسائل مهمی است که باید در دستور کار داشته باشیم ،انسان ها گاهی در اوج و گاهی در سقوط هستند گاهی افکارشان توحیدی و گاهی افکارشان شرک آلود است،فکر توحیدی در بهشت و فکر شرک آلود در جهنم است.

وی با اشاره به شکل گیری جهاد تبیین گفت: اگر شخصیت ها به درستی شناخته نشوند اگر راه ها به درستی معرفی نشوند مسائل خطرناکی ایجاد می شود ، گاهی یک باور غلط به نامی زیبا به قلب مردم وارد می شود و مردم را از مسیر اصلی منحرف می کنند.

آیت الله حسینی گفت: اگر بحث معرفی شخصیت ها در تاریخ صورت نگیرد خطر انحراف و تحریف وجود دارد، امام ره یک شخصیت ممتاز جهانی هستند،  یک عارف و فقیه و عادل و عالم هستند شخصیت ایشان باید تبیین شود.

وی گفت: بحث تبیین شخصیت ها بسیار مهم است، دشمنان انقلاب اسلامی  می گویند استبداد برداشته شود در حالی که خودشان بانی استبداد هستند، ۴۰ هزار کودک یمنی کشته می شود اما هیچ رسانه ای نمی پردازد وقتی یک فرد چشم آبی کشته شود هزاران رسانه به آن می پردازد.

وی گفت: جوانان ما امام را ندیده اند و در فضای مجازی زندگی می کنند، امام باید به این نسل شناخته شود اگر شناخته نشود در آینده مشکلاتی ایجاد می شود، ابعاد شخصیتی حضرت امام باید معرفی شود.

وی افزود: دین اسلام با عظمتش تحریف شد امام را نیز تحریف می کنند  دست اوردهای نظام جمهوری اسلامی نیز باید تبیین شود، امروز امام را با انقلاب معرفی کنیم  مردم ایران در گذشته چگونه بودند،  این مردم همیشه کتک می خوردند بعد از انقلاب شرایط مردم چگونه شد.

وی افزود: بعد از انقلاب این همه قدرت باید گفته شود،  تحقیر شدن ایران در گذشته باید گفته شود، رسانه ها همکاری کنند، تاریخ بسیار مهم است این نکات تاریخی لازم است به مردم گفته شود.

آیت الله حسینی گفت: ابعاد و دست اوردها انقلاب برای مردم گفته شود.

وی با اشاره به زعامت رهبر انقلاب  گفت: رهبر انقلاب ذخیره انقلاب بود، برای این لحظه حساس تاریخ ذخیره شده بود ، تصور ارتحال امام برای ما بسیار سخت بود مقدرات الهی بر این بود ، در ساعات ابتدای خلا هایی ایجاد شد و دشمن تحرکاتی را ایجاد کرده بود.

وی گفت: وقتی رهبر معظم انقلاب در این جایگاه قرار گرفتند یک آرامش در کشور بقرار شد، توطئه های دشمن نیز خنثی شد.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: فضاسازی محیطی برای این روز بسیار مهم است، در بخش های مختلف استان می بینیم مناسبت های ملی و مذهبی می شود  اما می بینیم در برخی شهرها خبری از فضاسازی  نیست خیلی بد است شرایط یک شهر اینگونه باشد.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس