تازه های سایت

29. ارديبهشت 1401 - 9:38
به همت سازمان اطلاعات سپاه کهگیلویه و بویراحمد
کشف احتکار خانگی روغن توسط سازمان اطلاعات سپاه در یاسوج+ تصاویر
انبار روغن‌های احتکار در یاسوج توسط اطلاعات سپاه استان کهگیلویه و بویراحمد کشف و ضبط شد.

به گزارش بویرخبر: سازمان اطلاعات سپاه استان کهگیلویه و بویراحمددر اقدامی امنیتی و در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی و جلوگیری از احتکار با رصد و اشراف اطلاعاتی انبار خانگی روغن های خوراکی را در یاسوج کشف و ضبط کرد. سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه کهگیلویه و بویراحمد پس از هماهنگی با مرجع قضایی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن منزل بالغ بر 500 بطری روغن مایع به وزن یک تن را کشف کردند.

 

محتکران در کهگیلویه و بویراحمد در روزهای گذشته بارها در تور اطلاعاتی حافظان امنیت قرار گرفته و سربازان گمنام سپاه استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی و تسهیل اجرای طرح اقتصادی دولت با رصد دقیق و آماده باش کامل موفق به کشف چند انبارِ کالای احتکار شده روغن، برنج، تخم مرغ و سایر اقلام در سطح استان شدند. گفتنی است در 2 هفته گذشته بالغ بر 50 تن انواع کالا را در انبار های بزرگ استان کشف و ضبط شده است.

مبارزه با اخلالگران اقتصادی در دستور کار جدی سازمان اطلاعات سپاه فتح قرار داشته ودر برهه های مختلف مانع از احتکار و قاچاق کالاهای مختلف در استان شده و عموم مردم در صورت مشاهده هرگونه موضوع مرتبط با احتکار کالاهای اساسی و انبارهای غیرمجاز و ثبت نشده کالا این موضوعات را به شماره تلفن ۱۱۴ سازمان اطلاعات سپاه کهگیلویه و بویراحمد گزارش کنند.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس