تازه های سایت

25. ارديبهشت 1401 - 20:20
شهروندان شهر یاسوج با ابراز گلایه از جاری شدن آب در سطح خیابان ها، خطاب به شهردار عنوان کردند: رها کردن آبیاری چمن ها در سطح شهر سبب جاری شدن آن در خیابان و منجر به تصادف می شود.

به گزارش بویرخبر:  شهر یاسوج از یک سو به دلیل امکانات و جمعیت مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد  بوده و از سوی دیگر به دلیل ظرفیت های گردشگری با نام  پایتخت طبیعت ایران شناخته می شود تا ظرفیت های مختلف سبب رشد و توسعه  این شهر و همچنین تاثیر بر رونق اقتصادی استان شود.

 

وجود ظرفیت های مختلف در این شهر ضرورت های توجه به رفع مشکلات و توسعه زیر ساخت ها را دوچندان می کند تا تحقق ظرفیت های رشد در این استان ظهور و بروز پیدا کند و سبب تاثر مثبت در شرایط فعلی شهر و آینده آن باشد.

 

در شرایطی که انتظارات مختلفی برای حل مشکلات در شهر یاسوج وجود دارد اما برخی اوقات مشکلات ابتدایی و مشاهده شدن آن  سبب تعجب و حیرت شهروندان و حتی مسافران در این شهر شده است.

 

در این رابطه تصاویری از شهروندان یاسوجی به دست این پایگاه خبری رسیده است که حکایت از نارضایتی آنها از مشکلات رخ داده دارد.

 

شهروندان در این راستا در گفت و گو با خبرنگار ما عنوان کردند: در اوقات مختلی از روز دراثر آبیاری چمن ها و رها سازی آن به مدت طولانی شاهد جاری شدن آب در سطح خیابان های شهر هستیم.

 

این شهروندان به ایجاد خطر تصادف برای خودروها در اثر جاری شدن آب اشاره داشته و ادامه دادند: خودروهای خود را با هزینه های بالا کارواش می کنیم تا اثر آلودگی از آنها رفع شود اما جاری شدن این آب ها در سطح خیابان، سبب آلودگی خودروها و اتلاف هزینه های می شود.

 

این شهروندان در ادامه با ابراز گلایه از رهاسازی آب در فضای سبز و چمن ها شهر یاسوج خواستار رفع این مشکل شده و عنوان کردند: شهرداری یاسوج ضمن توجه به ایجاد فضای سبز در سطح شهر، با اعمال نظارت بر نیروهای خود مانع از جاری شدن آب در خیابان ها  در اثر رهاسازی آن در چمن ها شود.

نظرات کاربران

نظرخواهی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس