تازه های سایت

24. ارديبهشت 1401 - 13:48
جهادگران کهگیلویه و بویراحمدی در شرایط مختلف همچنان در کنار مردم هستند ودر رفع بخشی از مشکلات روستاهای صعب العبور تلاش می کنند.

به گزارش بویرخبر:  ستار غلامی گنجه مسئول سازمان بسیج جامعه کشاورزی سپاه فتح استان گفت: خدمات رسانی توسط سازمان بسیج جامعه کشاورزی بیشتر در روستاهای سخت گذر و دوردستی انجام می شود که خدمات رسانی به آنها سخت و دشوار است.

وی افزود: تاکنون بیش از ۱۰ اردوی جهادی در سطح استان از ابتدای سال ۱۴۰۱ توسط سازمان بسیج جامعه کشاورزی و کانون های تخصصی این سازمان در نواحی ۸ گانه سپاه فتح با همکاری سازمان جهاد کشاورزی و همچنین اداره کل دامپزشکی در سطح تمامی شهرستان های  استان انجام شده است.
 
مسئول سازمان بسیج جامعه کشاورزی سپاه فتح استان  گفت: در این اردوهای جهادی واکسیناسیون بیش از ۶۵ هزار راس دام سبک و سنگین و ۳۰۰۰ هزار قطعه طیور و همچنین سمپاشی و گند زدایی طویله های دامداری در روستاهای جامعه هدف در سطح استان در سال جاری صورت گرفته است.
 
غلامی عنوان کرد: در طی این اردوهای جهادی کلاسهای آموزشی تخصصی زراعی، باغبانی و دامپروری در راستای طرح ملی بسیج همگام با کشاورز برگزار و آموزش های لازم ارائه می شود.
 
وی افزود: در دومین مرحله اردوی سفیران جهادی گروه جهادی شهدای کشاورزی این سازمان در روستای مورنا (امام زاده ولی حسین) ، از توابع شهرستان بویراحمد بخش لوداب که در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ صورت گرفت، بیش از ۲۵۰۰ رأس دام سبک و سنگین واکسیناسیون و همچنین  طویله های دام  سم پاشی و گند زدایی شد.
 
مسئول سازمان بسیج جامعه کشاورزی سپاه فتح استان با بیان اینکه این روستاها در مکان های دوردست از مناطق شهری هستند و خدمات رسانی با آنها کمتر صورت می گیرد گفت: که انشاالله با همت و تلاش بسیجیان و همکاری و پای کار بودن مسئولین امر در بخش‌های مختلف کشاورزی و دامداری بتوانیم در راستای تحقق شعار سال ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی الاامام خامنه ای به منظور تولید، پشتیبانی و مانع زدایی و جهش تولید و خودکفایی در بخش کشاورزی و گوشت قرمز گام های مهم و اثر گذاری را در ادامه برداریم.
 
در این اردوی جهادی تعدادی بسته معیشتی به تعداد خانوارها و همچنین خدمات لوله کشی، تعمیرات وسایل برقی، عمرانی و.... توسط گروه جهادی معراج نیز انجام شد.
 
انتهای پیا/

نظرات کاربران

نظرخواهی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس