تازه های سایت

پربازدیدها

24. ارديبهشت 1401 - 12:47

به گزارش بویرخبر:  شهر سی سخت یکی از نقاط گردشگر پذیر استان کهگیلویه و بویراحمد بوده  که سالانه در ایام مختلف سال پذیرای مسافران از اقصی نقاط کشور است، بنابراین  ظرفیت های گردشگری با توسعه زیر ساخت ها در این شهر توریستی می تواند سبب رشد و توسعه این شهر و همچنین استان کهگیلویه و بویراحمد باشد.

 

در شرایطی که ظرفیت های مختلف گردشگری  یکی از مهترین راه ها برای رشد و توسعه محسوب می شود و می تواند سبب افزایش شغل و رشد اقتصادی و افزایش درآمدها شود اما نبود زیر ساخت ها در این مناطق سبب عدم استفاده مناسب از پتانسیل های گردشگری می شود.

 

در همین رابطه یکی از شهروندان در شهر سی سخت در گفت و گو با صبح زاگرس در خصوص مشکلات در این شهر توریستی گفت: پارک های مختلف شهر سی سخت شامل پارک قلات، پارک سربندان، کشتارگاه بلاتکلیف باقی مانده است و دارای مشکلات مختلف است.

 

این شهروند با بیان اینکه مشاهده شده است شهردار در برخی روزها حدود ساعت  در محل کار حاضر می شود که همین موضوع سبب بلاتکلیف باقی مانده مطالبات می شود، بیان کرد: تا امروز خروجی مثبتی از شهردار شهر سی سخت مشاهده نکرده ایم.

 

شهردار شهر سی سخت در گفت وگو با صبح زاگرس در خصوص مطالبات مردم شهر سی سخت گفت: در حوزه زیر ساخت ها نظیر آسفالت حدود 50 میلیارد تومان و از طریق دو پیمانکار دنبال می شود.

 

صیادی با بیان اینکه خط کشی معابر ربعد از آسفالت انجام خواهیم داد، گفت: عمده اعتبارات برای زیرسازی و آسفالت معابر است که با واگذاری به پیمانکار آسفالت آن دنبال می شود و در فصل کاری آسفالت آنها شروع شده است.

 

وی افزود: در حوزه پارک ها از طریق مشاور به دنبال پیاده سازی طرح ها جهت پارک ها هستیم تا مشکلات آنهاحل شود در این راستا شهرداری اعتباراتی متناسب با تخصیص که برای پارک ها در نظر گرفته شده و  برای پارک ها هزینه می شود.

 

این مسئول در واکنش به اظهارات یکی از شهروندان سی سخت مبنی بر عدم حضور در ساعات ابتدایی صبح در شهرداری، گفت: مشاهده می شود در اوقات مختلف برای پروژه های شهری مجبور به حضور برای بررسی آخرین وضعیت این پروژه ها هستیم اما در حوزه معاونت ها جوابگوی شهروندان هستند و به طور کلی حتی خارج از وقت اداری برخی مواقع  تا 4 بامداد سعی در رسیدگی به مشکلات شهر دارم.

 

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس