تازه های سایت

پربازدیدها

20. ارديبهشت 1401 - 13:41
نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد تا استاندار استان به بانک‌ها در خصوص عدم برداشت از یارانه مردم برای بدیهی ها تاکید کند.

به گزارش بویرخبر : استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: اجرای این طرح یکی از ضروریت های کشور است و باید در گذشته اجرا می شد اما دولت ها جرات اجرا کردنش را نداشتند حتی در سال های آخر دولت ها تاکید بر اجرا شدن بود اما نشد.

احمدزاده عنوان کرد: ۱۴۰۰ مجلس ۸ هزار میلیارد دلار برای پرداخت یارانه برای نهاده های مختلف پیش بینی کرد با استقرار دولت جدید این مبلغ هزینه شده بود و هیچ پولی برای شش ماهه دوم سال وجود نداشت.

وی گفت: دولت در شرایطی کار را دست گرفت که نه تومان، نه ارز و نه دلار بود که بتواند این نهاده ها را حمایت کند .

وی بیان کرد: اکنون شرایطی هست که قانونی ایجاد شده که یارانه نهاده ها برداشته و تغییر شیوه انجام شود، به یقین رسیده شده است که این طرح باید اجرا شود، بحث مطرح شد دو گروه وارد شدند که کار نشود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: گروه خیرخواه بودند و گفتند سال اول دولت است اجرا نشود و می گفتند بر روی محبوبیت دولت اثرگذار است اما این موضوع پذیرفته نشد چرا که مصلحت مردم اولویت بود و محبوبیت دولت اولویت نیست.

وی گفت: تحول در اقتصاد در ضروریت های کشور است، آغاز تحول با آغاز طرح است و باید این اتفاق بیفتد، دولت های قبل برای محبوبیت شدن این طرح را اجرا نکردند ،کشور باید از شرایط سخت اقتصادی بیرون بیاید ایت الله رئیسی فداکاری کردند.

احمدزاده گفت: رییس جمهور ابرویش را پای کار گذاشته است، ما نیز مدیران رییس جمهور هستیم و باید ابرو بگذاریم.
وی گفت: گروهی مدام چشم به خارج شناختند اولویت اول کشور را برجام قرار دادند و همه چیز را به برجام گره زدند، این گروه می گفتند برجام را ادامه دهیم و این موضوع پذیرفته نشد.

احمدزاده افزود: به انتظار برجام نشستن کاری است که دشمنان ما به دنبال آن هستند، اقتصادمان را نباید به خارج گره بزنیم، اقای رییسی در سال اول دولتش با همه وجود پای کار آمده است که این طرح اجرا شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مدیرانی که ارتباط مستقیم با این طرح دارند باید شبانه روز پای کار باشند ، اگر دو شب تلفن تان تماس گرفت باید پاسخ گو باشید.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه مدیران جهت تبیین این طرح ملزم هستند ،مردم باید فواید این طرح را متوجه شوند ،همه مسولان استانی پای بار باشند ،دولت نیاز دارد جانانه فعالیت کنیم.
احمدزاده گفت: هیج بانکی حق ندارد یارانه ها را برای بدهی بردارد این یارانه نباید برای بدهی مردم توسط بانک برداشت شود.

احمدزاده گفت: فتنه گران دست به دست هم داده اند این طرح را زمین بزنند، این طرح کشور را متحول خواهد کرد، ضد انقلاب دارند خودشان را می کشند که این طرح اجرا نشود، اگر میخواهی بدانی این طرح چیست به فعالیت فتنه گران نگاه کنید باید مراقب فتنه گران داخلی نیز باشید.

مدیران کارشکنی نکنند و جهت تبیین طرح اقدام کنید، مدیران مواظب باشند بد بینی نسبت به این طرح اجرا نشود.هر کسی جوب لای چرخ طرح بگذارد باید پاسخگو باشند ، رسانه ها نقد کنند اما تخریب نشود، از نقد منصفانه استقبال می کنیم.
انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس