تازه های سایت

18. ارديبهشت 1401 - 11:21
شهرک میلاد یاسوج نه خارج از محدوده شهری و نه منطقه روستایی است اما به عنوان نقطه کور در دسترس شبکه های اینترنتی و تلفن همراه نیست.

به گزارش بویرخبر: ساکنان شهرک میلاد یاسوج از وضعیت ضعیف اینترنت و آنتن دهی تلفن همراه گلایه دارند و اذعان دارند سرعت اینترنت در این شهرک لاک پشتی است.

محله شهرک میلاد در استان کهگیلویه و بویراحمد و در محدوده‌ی مرکزی شهر یاسوج واقع شده است. این محله از شرق با خیابان ساحلی بالا محدود شده است و با محله‌های ‌آزادگان، شرف آباد بالا، شرف آباد علیا، شرف آباد وسطی مجاورت دارد اما به اظهار ساکنان این منطقه نقطه کور دسترسی اینترنت و آنتن دهی تلفن همراه بوده و این موضوع باعث کلافگی ساکنان شده است.

آنتن دهی ضعیف و وجود اختلال در پوشش شبکه تلفن همراه در شهرک میلاد یاسوج، باعث گلایه و نارضایتی اهالی این شهرک شده است.

"محمد ص" از ساکنان این منطقه مسکونی شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با خبرنگار ما تاکید کرد: یرون آمدن از خانه برای صحبت کردن با تلفن همراه یا فریاد زدن در تراس و حیاط خانه‌ها برای دریافت صدای مخاطبان پشت خط، تصویر عادی است که هر روز در محله ما دیده می‌شود و حتی برای ارسال پیامک یا دریافت آن هم باید از خانه خارج شویم اما جالب است که در بیرون از منزل نیز آنتن دهی ضعیفی وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه این موضوع در کسب و کار اهالی منطقه نیز تاثیر گذاشته و به هنگام خرید با دستگاه های کارتخوان دردسر ساز می شود چرا که ضعف اینترنت آزار دهنده شده است ابراز داشت: درخواست ما از مسئولان این است که برای رفع این مشکل اقدامات جدی انجام دهند.

گفتنی است، داستان ادامه دار عدم آنتن دهی خطوط تلفن همراه و همچنین نبود اینترنت برای کهگیلویه و بویراحمدی ها معضلاتی را به وجود آورده است که می طلبد مسئولان استان به فکر چاره برای این معضل باشند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس