تازه های سایت

پربازدیدها

6. ارديبهشت 1401 - 17:14
در آیین تکریم و معارفه مدیر کل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد:
حفاظت از عرصه های طبیعی وظیفه یک شخص یا گروه خاص نیست+تصاویر

به گزارش بویرخبر:  در این مراسم جاوید بخت  به عنوان سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد.

 

بازدار معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات حکمتیان اصل  در زمان تصدی پست مدیر کل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد  بر ادامه اقدامات موثر در حوزه احیاء منابع طبیعی تاکید کرد وگفت: منابع طبیعی پایه اصلی ثروت هر کشور است و دراین راستا باید تلاش بیشتری برای حفظ آن داشته باشیم.
 
 
وی با بیان اینکه اهمیت عرصه های منابع طبیعی بویژه عرصه های جنگلی و مرتعی بر هیچ کس پوشیده نیست اظهار داشت: حفاظت از عرصه های منابع طبیعی وظیفه یک شخص یا گروه خاص نیست بلکه آحاد مردم جامعه به ویژه افرادی که بصورت مستقیم با این عرصه ها در ارتباط هستند می بایست در این خصوص همکاری کنند.
 
 
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی سازمان منابع طبیعی  آبخیزداری کشور تصریح کرد: مهمترین اولویت ما حفاظت از عرصه های طبیعی است و در این راستا بزرگترین سرمایه ما در حفاظت از این عرصه ها اعتماد مردم است که این اعتماد در اجرای برنامه‌ها و اقدامات ما نیز به عینه مشاهده شده است.
 
 
در ادامه این جلسه حکمتیان اصل مدیرکل اسبق منابع طبیعی و آبخیزداری استان افزود؛طی این چندسال که تصدی خدمتگزاری در این اداره کل را برعهده داشتم شاهد موفقیت های بسیار خوبی بودیم اداره کل منابع طبیعی استان طی چند سال گذشته در جشنواره شهید رجایی رتبه برتر را کسب کرد.
 
 
جاوید بخت سرپرست جدید اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه وبویراحمد هم در مراسم معارفه خود با تاکید بر اهمیت حفظ ارزشهای اسلامی و انقلابی در حفاظت از عرصه های ملی گفت: قطعا در راستای انجام ماموریت در این مجموعه تمام توان و تلاش خود را در جهت تحقق چشم اندازها ، رویکردها و اهداف سازمانی با کمک کارکنان و نیروهای زبده و متخصص این مجموعه بکار خواهم گرفت.
 
 
او افزود: حفاظت از منابع طبیعی تنها با جلب رضایت مردم و متولیان اصلی این مجموعه که همان مردم و بهره برداران عرصه ها هستند میسر خواهد شد.
 
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: 
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
 

نظرات کاربران

نظرخواهی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس