تازه های سایت

پربازدیدها

29. فروردين 1401 - 13:51
مدیر کل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمدتکریم و معارفه شد.

به گزارش بویرخبر:   مراسم تکریم و معارفه مدیر بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد با حضور حاجی زاده معاون عمرانی استاندار برگزار شد.

 در ابتدای این نشست محمدی مدیر سابق بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در یک سال گذشته فعالیت زیادی انجام شد ،در زلزله سی سخت با راهنمایی های استاندار سابق و فعلی بحث بازسازی به خوبی انجام شده و در حال انجام است کاری بسیار مثال زدنی در کشور بود. 

 
محمدی افزود: در ارتباط با آتش سوزی ها ما  سال گذشته ۶۵ آتش سوزی داشتیم که ۳۴ مورد اساسی بوده است و  نسبت به سال قبل کاهش را نشان می داد همجنین ۸۰ سورتی پرواز در بحث اطفای حریق داشتیم .
 
وی گفت: حدود ۲۷ هزار و ۹۹۲ نفر ساعت اموزش و بیش از ۱۵۷۰ مورد مانور در مدارس و ۵۵ مورد مانور در سطح استان بر گزار شد.
 
وی گفت: این عملکرد نتیجه همکاری همه مدیران مرتبط و همکاران خودم بوده است ، هر آمدنی رفتنی دارد پست ها به کسی وفا نمی کند برای اقای نیکروز آروزی موفقیت دارم،اگر بدی و کاهلی دیده شد ببخشید.
 
حاجی زاده معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز  گفت: مسولیت در جمهوری اسلامی نعمت است و بر اساس تعالیم دینی ما وقتی کسی را تودیع می کنیم سنگر خدمت جا به جا می شود، جدایی از نوع خدمت نیست کسانی که به دور از تعلقات در جایگاهی قرار می گیرند وقتی این بار سنگین از دوش شان برداشته شود احساس سبکی می کنند .
 
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: متذکر می شویم که تکریم و تودیع به معنای جدایی از خدمت نیست همه باید در راه انقلاب اسلامی خدمت گذار باشیم، هر جا از ما خواسته شد باید کار کنیم.
 
معاون استاندار گفت: هدف از این نشست تشکر از زحمات سه  ساله نیست بلکه برای کسی است که ۳۶ سال در ادوار مختلف زحمت کشید و در دوران خدمتش پاک دست بود.
 
وی افزود: ما سالهای گذشته شرایط سختی در بحران ها داشتیم کشور درگیر کرونا بود خشکسالی اما ما با چهار بحران مواجهه بودیم.
 
وی گفت: به عنوان کسی که در استان های مختلف خدمت کردم بحران های سختی را خوزستان  و سایر استان ها داشتیم می گویم  یکی از مهمترین نوع مدیریت بحران در کشور در زلزله سی سخت رخ داد.
 
حاجی زاده  گفت: ۱۵۰۰ واحد در سی سخت احداث شد مدارس بازسازی و تعمیر شد اعتبارات زیرساختی بالغ بر ۲۸۰ میلیارد تومان در اختیار دستگاه ها قرار گرفت ، وام ،استمهال و ...در خدمت مردم قرار گرفت.
 
وی بیان کرد: در آتش سوزی های گسترده ای که داشتیم ،آتش سوزی خائیز که خوزستان نیز درگیر شد چندین روز عرصه های زیادی از منابع طبیعی  از بین رفت،،سال گذشته بالغ بر ۸۰ سورتی پرواز برای خاموش کردن آتش سوزی ها انجام شد هیچ هزینه ای هم بر استان تحمیل نشد.
 
حاجی زاده گفت: خدمات خوبی انجام شد، بحران آب در استان مدیریت شد در حالی که در برخی از استانها ها به نزاع هایی منجر شده بود برای اولین بار ۷ سالن مدیریت بحران جدید در دستور کار قرار دادیم که دو سه تا کلنگ زنی شده است.
 
وی گفت: برای مقابله با حریق سال گذشته اعتبارات خوبی تخصیص داده شد امسال نیز مبالغی اختصاص داده خواهد شد.
در پایان این مراسم علیرضا نیکروز به عنوان مدیر کل مدیریت بحران معرفی شد.
 
انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس