تازه های سایت

18. اسفند 1400 - 12:54
رئیس منابع طبیعی شهرستان بویراحمد گفت: در سطح شهرستان بویراحمد 3 مورد آتش سوزی عمدی رخ دادکه پرونده آنها به مراجع قضایی معرفی شد.

به گزارش بویرخبر:  حسن زاده  در خصوص آخرین اقدامات برای شناسایی آتش سوزی های عمدی در جنگل های شهرستان بویراحمد گفت:در سطح شهرستان بویراحمد 26 فقره آتش سوزی رخ داد که از این تعداد 3 مورد آن عمدی بود.

رئیس منابع طبیعی شهرستان بویراحمد با بیان اینکه پرونده آتش سوزی های عمدی به دستگاه قضا معرفی و  در حال رسیدگی است، گفت: شهرستان بویراحمد در حوزه آتش سوزی ها به نسبت سال گذشته 80 درصد کاهش آتش سوزی داشت.

وی در خصوص آخرین اقدامات برای مبارزه با آتش سوزی عمدی در سطح جنگل های بویراحمد گفت: در مناطق مستعد آتس سوزی مسیرهای منتهی به جنگل از طریق لودر و ماشین آلات سنگین بسته می شود از طرفی با برگزاری جلسه ای با فرماندار مرکز استان و حضور دهیاران برای استفاده از ظرفیت آنها در حوزه آتش سوزی ها دنبال می شود.

این مسئول با بیان اینکه از ظرفیت همیاران طبیعت برای خاموشی آتش سوزی جنگل ها استفاده می شود، گفت: شهرستان بویراحمد به نسبت دیگر شهرستان ها کمترین میزان آتش سوزی ها را داشته است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس