تازه های سایت

8. مرداد 1398 - 10:57
در دیدار فرمانده سپاه فتح با رزمندگان و جانبازان مطرح شد:
اعضاء و جوارح جانبازان بهترین روایت وقایع دفاع مقدس است
فرمانده سپاه فتح استان به منظور تکریم رزمندگان استان با تعدادی از جانبازان استان دیدار و پیگیر مشکلات آنها شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ 

فرمانده سپاه فتح استان به منظور تکریم رزمندگان دفاع مقدس در استان با تعدادی از جانبازان استان دیدار  و پیگیر مشکلات آنها شد.

 

در این دیدار سردار خرم دل با یکی از سربازان وظیفه که در جریان  تصادفی بیش از چهار سال در کما بود دیدار کرد و ضمن دلجویی از او مشکلات او را بررسی کرد، در ادامه برنامه ها فرمانده سپاه فتح در دیدار با یکی از جانبازان گفت: حماسه سازان و خلق کنندگان ارزشهای جنگ هشت ساله، افرادی مؤمن و معتقد به ارزشها بودند، آنها  قهرمانان، ایثارگران و مجاهدان جنگ تحمیلی بودند که از روی عقیده و ایمان علیه دشمن مبارزه و از سر اخلاق، اختیار و با نهایت توان اقدام کردند. 

 

سردار خرم دل بیان کرد: در دوران دفاع مقدس ارزشهای متعددی در جبهه‌ها رشد کرد و جلوه‌های ویژه‌ای را از خود بروز دادند در این مورد بسیاری از این ارزشها عام بوده و قابلیت آن را دارند که در تمامی زمانها و مکانها رشد کنند و به کار گرفته شوند.

 

وی بیان کرد: جانبازان، یادگاران دوران دفاع مقدس بوده که از قافله شهدا و همرزم های خود جا مانده اما دردها و سختی های ناشی از دوران جنگ تحمیلی را با خود به همراه دارند و اجر شهداء را دارند، در این میان همسران جانبازان همگام با آنها سختی ها و دردها را لمس کرده و برای این کار اجر و ثواب زیادی در پیشگاه خدواند متعال دارند.

 

جانبازان دوران دفاع مقدس همان کسانی هستند، که راوی وقایع جنگ بوده اما بهترین روایت را  آنها با هدیه اعضا و جوارح خود بیان میکنند.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس