تازه های سایت

پربازدیدها

21. اسفند 1397 - 12:11
برای حرکت درجهت اهداف ارزشمند همیشه نیازمند تلاش گروهی بوده تا بتوانند به پیروزی رسید، در انقلاب اسلامی ایران کسانی از جان گذشتند تا ریشه های استبداد و استکبار در کشور خشکانده شده و حکومت اسلامی برقرار شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛  در تاریخ هر ملتی رویدادهایی به عنوان ارزش وجود دارد، که آن رویدادها سرنوشت کشورها را رقم زده است.

 

مردم ایران که  درد حاصل از استبداد و دخالت استکبار را به تازگی از طریق سرنگونی رژیم پهلوی  پشت سرگذاشته بود، برای بار دیگر از طریق ایستادگی  در میدان نبرد و دفاع مقدس جهت حمایت از وطن و ارزش های اسلامی گام برداشتند.

 

در این ارتباط بسیاری از مردم ایران راهی میدان های جنگ شده و برای این امر مهم بهترین سرمایه خود یعنی جان را فدا کرده،  تا  آیندگان قضاوت کنند چه کسانی برای امنیت امروز از جان، مال و آبرو و خانواده خود گذشتند.

 

اگر روزی رهبر انقلاب فرمودند زنده نگه داشتن یاد و نام شهداء کمتر از شهاد نیست، از ارزش ها الهی و انسانی یاد کرده زیرا رشد و پیشرفت جامعه در کنار  ارزش ها و تلاش ها به وجود خواهد آمد و  شهدا همه ارزش ها را از جمله تلاش، صرف زمان برای رسیدن به هدف، گذشت و مهربانی، علم و تخصص و تعهد، و نهایتا از جان گذشتن تا حرکت کشور به سمت رشد و تعالی فراهم شود، و امروز ثمره تلاش های شهداء انقلاب اسلامی ایران با همه پیشرفت ها آن است.

 

 باید گفت هرچند شهداء در جمع ما حضور ندارند اما آثار، اهداف آنها برای ما به یادگار گذاشته شده است، و نسل امروز  ما می تواند با الگو قرار دادن راه و منش آنها در جهت رشد و پیشرفت کشور گام بردارند و در میدان های مختلف علمی، فرهنگی، اقتصادی، اثر گذار باشند.

 

و سخن پایان اینکه باید از سرمایه های کشور حمایت کرد زیرا یکی از نقاطی که دشمن برای آن برنامه ریزی دارد سرمایه های معنوی ایران است،بنابراین باید  نام و راه شهداء  گرامی داشته شود  و راهشان ادامه پیدا کند.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم