تازه های سایت

پربازدیدها

18. اسفند 1397 - 18:25
شهردار یاسوج دراین مراسم گفت: تحقق ماده ۵۰ قانون اساسی و کاهش آسیب به محیط زیست از محورهای اجرای طرح احداث کارخانه پسماند است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ عصر امروز معاون پارلمانی رئیس جمهور در ادامه برنامه های خود به منطقه دشت روم رفته و مراسم کلنگ زنی کارخانه بازیافت زباله را با حضور استاندار و شهردار یاسوج آغاز کرد.

 

شهردار یاسوج در این مراسم گفت: ساختکارخانه بازیافت زباله  با اعتبار ۳۱۰ میلیارد ریال اجرایی شده و  در ۲۰ هکتار ساخته می‌شود.

 

مقدم با اشاره به ظرفیت های اشتغال زایی این طرح عنوان کرد: تحقق این طرح اشتغالزایی ۳۸ نفر را محقق خواهد کرد.

 

 

 

مقدم با تاکید بر اهمیت حفظ منابع و جلوگیری از بروز مشکلات زیست محیطی، خاطرنشان کرد: تحقق ماده ۵۰ قانون اساسی و کاهش آسیب به محیط زیست از محورهای اجرای طرح احداث کارخانه پسماند است.

 

وی افزود: شهر یاسوج رشد جمعیت بسیار بالایی دارد و روستاهای زیادی در اطراف شهر داریم که بار پوشش خدماتی آنها بر دوش مدیریت شهری است و  احداث کارخانه بازیافت یک مطالبه عمومی بود که باید عملیاتی می‌شد.

 

 

 

مقدم گفت در پایان گفت: روزانه بالغ بر ۲۰۰ تن زباله در شهر یاسوج و حومه تولید می‌شود، که با  فرهنگ سازی در تفکیک زباله و نقش و هدایت مردم شاهد تغییر در مدیریت بازیافت زباله خواهیم بود.

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم