تازه های سایت

پربازدیدها

17. اسفند 1397 - 15:57
در اقدامی عجیب چند هوادار که حالت طبیعی نداشتند در قائمشهر به کاپیتان تیم پرسپولیس حمله‌ور شده و باعث کوفتگی گردن و کتف او شدند . طبق شنیده‌ها این بازیکن مشکلی برای همراهی تیمش در جدال با نساجی نخواهد داشت و مصدومیت او جدی نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ تیم پرسپولیس امروز در قائمشهر باید به مصاف نساجی این شهر برود و به همین دلیل اعضای این تیم روز گذشته با اتوبوس تهران را به مقصد قائمشهر ترک کردند.زمانی که اتوبوس حامل اعضای تیم پرسپولیس به نزدیکی هتل محل اقامت آنها رسید به دلیل برخی مشکلات اتوبوس در فاصله ۲۰۰ متری هتل محل اقامت سرخ‌پوشان متوقف شد و بازیکنان و مربیان به اجبار مجبور بودند برای رسیدن به هتل از بین جمعیت زیادی که در آن منطقه حضور داشتند عبور کنند. سید جلال حسینی اولین بازیکنی بود که از اتوبوس خارج شد و مورد استقبال و البته فشار ازدحام جمعیت قرار گرفت.

 

درخواست برای عکس یادگاری و دیده‌بوسی! در این بین چند نفر از هوادارانی که به نظر می‌آمد حالت طبیعی هم ندارند در اقدامی عجیب به سمت سید جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس حمله‌ور شدند و به او ضرباتی زدند که این مسأله باعث شد کاپیتان پرسپولیس از ناحیه گردن و کتف دچار ضرب‌خوردگی و کوفتگی شود.

 

با این حال طبق شنیده‌ها این بازیکن مشکلی برای همراهی تیمش در جدال با نساجی نخواهد داشت و مصدومیت او جدی نیست.

 

 

چند روز پیش نیز تونل انسانی شکل گرفته در اهواز برای خروج بازیکنان استقلال باعث مشکلاتی شده بود که واکنش گادوین منشا را در پی داشت و به نظر می‌رسد عدم مدیریت در زمان حضور تیم‌ها همچنان باید مشکلاتی را شکل دهد.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم