تازه های سایت

پربازدیدها

11. اسفند 1397 - 17:56
هافبک پرسپولیس که در دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان دچار مصدومیت شد، بعد از غیبت در جدال با نفت آبادان اکنون در روزهای پرمصدومیت پرسپولیس ، امیدوار به بازگشت زودهنگام به تمرینات گروهی تیمش در آستانه دیدار حساس با پاختاکور است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ کمال کامیابی‌نیا که در غیاب سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده با حضور در خط دفاعی نمایش موفقی را برابر نفت مسجد سلیمان به جا گذاشته بود، طی روزهای اخیر به دلیل مصدومیت در اختیار کادرپزشکی قرار دارد. او که در دقیقه ۱۵ دیدار مقابل مسجد سلیمانی‌ها با مصدومیت مواجه شده بود، با توجه به نیاز تیم تا پایان دیدار در ترکیب حضور یافت و در نهایت ماموریت خود در بسته نگه داشتن دروازه تیمش و عملکرد دفاعی مناسب را به پایان رساند اما پس از آن دیدار مشخص شد که این ستاره متعصب پرسپولیس باز هم با وجود مصدومیت برای تیم محبوبش بازی کرده است !

 

اما پس از آن ، کمال کامیابی‌نیا در روزهای اخیر تمرینات فشرده بدنی و همچنین درمانی و فیزیوتراپی را پشت سر می‌گذارد.

 

 

حالا خبر خوشی برای هواداران از کادر پزشکی تیم به گوش می رسد و آن اینکه در روزهایی که بسیاری از عناصر کلیدی پرسپولیس مصدوم هستند ، کادر پزشکی تمام تلاش خود را می کنند تا پیش از دیدار حساس برابر پاختاکور و همچنین مقابل نساجی مازندران و به شرایط آرمانی حضور در تمرینات گروهی دست یابد و شانس بازی را به دست بیاورد.

 

کامیابی نیا که یکی از بازیکنان مورد اعتماد و تاثیرگذار برانکو محسوب می‌شود، در این فصل با سه گل زده، از نظر تهاجمی نیز بازیکن موفقی در ترکیب تیمش بوده است.

 

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم