تازه های سایت

پربازدیدها

25. بهمن 1397 - 20:18
الیاس تاج گفت: تعداد نیروهای شرکتی جهاد کشاورزی زیاد نبوده، و مشکلات آنها به وسیله خود آنها به بنده پیامک شده که با مطرح کردن مشکلات آن نیروها با ژیمانکار شرکت درصدد هستیم مطالبات آنها در روزهای آینده پرداخت شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ پیگیری مطالبات مالی قشرهای مختلف در ادارت از قبیل  رسمی، قراردادی، شرکتی و  دیگر افراد بر عهده مسوولان آن ادارات است، در همین رابطه تعدادی از نیروهای شرکتی  اداره جهاد کشاورزی از مشکلات مالی و معوقات خود گلایه های  بر عدم ژرداخت معوقات خود بیان کردند.

 

مدیرکل جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص مشکلات معوقات شرکتی در گفتگو با بویرخبر گفت: جهاد کشاورزی از طریق بستن قرارداد با یکی از شرکت ها موضوعات مالی نیروهای شرکتی را مورد بررسی قرار می دهد.

 

وی بیان کرد: مطالبات  حدود 6 الی 7 ماه نیروهای شرکتی پرداخت  شده است و مابقی مطالبات آنها قرار است در روزهای شنبه الی یک شنبه که چیزی حدود دو ماه است پرداخت شود.

 

الیاس تاج الدینی اظهار کرد: تعداد نیروهای شرکتی جهاد کشاورزی زیاد نبوده، و مشکلات آنها به وسیله خود آنها به بنده پیامک شده که با مطرح کردن مشکلات آن نیروها با `یمانکار شرکت درصدد هستیم مطالبات آنها در روزهای آینده پرداخت شود.

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم