تازه های سایت

پربازدیدها

15. بهمن 1397 - 18:53
در آئینی با حضور مسئولان قضایی استان 40 نفر از بدهکاران مالی آزاد شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان کهگیلویه وبویراحمد؛ سید محمد ابراهیم ساجدی معاون قضایی دادگستری استان در سخنانی باتبریک دهه فجر اظهار داشت: دهه ی فجر سرآغاز طلوع دوباره اسلام در ایران است که گذشته را از آینده جدا ساخته است.

 

 

وی افزود: شایسته است جشن های چهل سالگی انقلاب هرچه با شکوهتر برگزار شود و همه باید احساس مسئولیت کنیم.

 

رئیس اداره امور شوراهای حل اختلاف استان با تصریح بر اینکه وضعیت زندان های الان با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست، گفت: در جمهوری اسلامی هدف از زندانی کردن افراد مجرم اصلاح و تربیت مجرم بوده،  و مواردی همچون سلول انفرادی، شکنجه، بی احترامی و دیگر عوامل غیر اخلاقی وجود ندارد و در این زمینه هر سال در زندان های کشور هزاران برنامه فرهنگی اجرا می شود.

 

معاون قضایی دادگستری استان در پایان به برخی از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در زمینه زندان بانی اشارهکرد و افزود: زندان بانی نسبت به قبل از انقلاب تغییرات عمده و اساسی نمود که رعایت شأن و کرامت انسانی متهم ، حفظ حقوق شهروندی و تلاش گسترده برای آزادی زندانیان را می توان نام برد.

 

 

در پایان این مراسم چهل نفر از زندانیان به مناسبت دهه فجر و چهل سالگی انقلاب اسلامی، آزاد و به  کانون گرم خانواده های خود برگشتند.

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم