تازه های سایت

پربازدیدها

2. بهمن 1397 - 17:07
یکی از دانشجویان دانشگاه آزاد که مراحل پایانی دفاع از پایان نامه خود را گذرانده بود، در هنگام تحویل مدارک متوجه درج اشتباه نمرات توسط مسوولان شده، که مجبور شده تمام مراحل اداری را از ابتدا شروع کند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ یکی از اموراتی که در دانشگاه ها باید مورد توجه قرار گرفته مسئله  وقت و زمان برای دانشجویان بوده، که بر این اساس به روز کردن سیستم اداری و دانشجویی یکی از این مقوله ها است.

 

در همین رابطه باید اشاره کرد برخی از دانشجویان چون به دنبال استفاده هر چه بیشتر از زمان برای پیشرفت در مدارج تحصیلی بوده، نیاز به استفاده بیشتر از زمان و وقت هستند، بنابراین سیستم اداری و دانشجویی باید به بروزترین شکل امروزی تجهیز بوده تا دانشجویان بتوانند از طریق این سیستم فعالیت های اداری را به سرانجام رسانند.

 

 

یکی از دانشجویان دانشگاه آزاد یاسوج که از پایان نامه خود دفاع کرده بود، و مراحل اداری را سپری می کرد، متوجه عدم شباهت نمرات ثبت شده در فرم اتمام مراحل ادرای خود شده، و این مسئله سبب ایجاد دردسرهای تازه،و برگشت به پله اول و طی مراحل اداری شد.

 

دانشجوی مذکور که از متقاعد کردن مسوولان اداری ناتوان شده بود، بنابر اجبار باید همه مراحل اداری را دوباره اعم از گرفتن امضاء، تایید نمرات، طی کند، و این مسئله سبب اتلاف وقت و زمان دانشجو می شود.

 

 

این دانشجوی دانشگاه آزاد اعلا کرده، در یک نقطه فرم ثبت نمره 17/70  ودر قسمت دیگر 17/80 ثبت شده، و این اشتباه ثبت نمرات سبب عدم تایید فرم تحویلی او به حوزه پژوهش دانشگاه شده، و به او اعلام شده مهر و امضاء را باید از ابتدا جمع آوری کند.

 

در پایان پیشنهاد می شود مسوولان اداری دانشگاه آزاد، ضمن توجه به درخواست های دانشجویان برای رفع مشکلات آنها، از وقت و زمان دانشجویان  با بروز کردن سیستم های کامپیوتری و اداری حمایت کنند.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم