تازه های سایت

پربازدیدها

2. بهمن 1397 - 14:20
تصفیه خانه اضطراری شهر یاسوج که در سال 95 کلنگ آن به زمین زده شده، با وجود گذشت دوسال از زمان احداث آن پیشرفت چندانی نداشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ روند احداث و توسعه پروژه های شهری برای خدمات دهی به شهروندان از وظایف مهم مسوولان اجرایی کهگیلویه و بویر احمد است.

 

 

درهمین ارتباط احداث تصفیه خانه اضطراری در مرکز استان، که متولی آن آب و فاضلاب شهری،  یاسوج بوده، بعد از گذشت دوسال، از آغاز کلنگ زنی آن  پیشرفت چندانی نداشته است.

 

 

از مزایای احداث  تصفیه خانه اضطراری شهر  یاسوج می توان به کاهش افت فشار آب در مناطق جنوبی، غرب و مرکز شهر یاسوج اشاره کرد.

 

باید گفت احداث این تصفیه خانه در سال 95 کلنگ زنی شده، اما به دلیل عدم تلاش برای پیگیری و احداث این پروژه مهم، بازتاب هایی در شبکه های اجتماعی داشته است.

 

این بازتاب ها که بیشتر با هدف ایجاد تخریب ساخته شده، با بهانه قرار دادن پروژه های در حال احداث درصدد سیاهنمایی تلاش ها و خدمات صورت گرفته در فضای مجازی هستند.

 

 

در تازه ترین اظهارات توسط گروه های معاند در توئیتر دستاوردها و خدمات انقلاب اسلامی را با بازگو کردن ضعف ها و تلاش های ناکافی مسوولان، که این بار  در رابطه با در کهگیلویه و بویر احمد این موضوع بازتاب داشته است.

 

 

 

باید اشاره کرد در راطبه با پروژه مذکور  در ماه های گذشته وعده هایی برای عملیاتی شدن آن توسط مسوولان آب و فاضلاب شهری و  اتمام آن در سال 98 خبر داده شده است(متن خبر را اینجا بخوانید).

 

در پایان پیشنهاد می شود مسوولان ذی ربط با تسریع در روند احداث پروژه ها و زیر ساخت ها از یک طرف سبب خدمت به مردم شده، و از طرف دیگر بهانه های فرصت طلبان و کسانی که به دنبال تضعیف خدمات مسوولان که نماینده های انقلاب بوده، صورت گیرد.

 

انتهای پیام/ 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم