تازه های سایت

پربازدیدها

30. دى 1397 - 18:38
غفلت شهرداری یاسوج از ایام و مناسبت های اعتقادی و مذهبی در شهر، کارنامه آنها را در برنامه های مذهبی و اعتقادی ضعیف جلوه داده و نخواهند توانست پاسخگوی مطالبات فرهنگی و اعتقادی مردم باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ با فرا رسیدن مناسبت های ملی و مذهبی می توان با داشتن برنامه های متنوع فرهنگی، در جهت تقویت باورها و ارزشهای ملی گام برداشت.

 

در این راستا سازمان ها و ادارات در کنار وظیفه های خود، باید برنامه  های فرهنگی مناسب برای تقویت اعتقادات مذهبی و ارزش های ملی و مردمی نقش اثر گذاری داشته باشند.

 

 

در همین ارتباط وظیفه شهرداری در کنار همه خدمات شهری، پرداختن به امور فرهنگی و مذهبی بوده، اما در روزهای اخیر که در ایام مقدس فاطمیه (س) به سر میبریم، میطلبد به عنوان یک شهر مذهبی با اعتقادات فرهنگی و بومی در حداقل ترین شکل آن اقدام به نصب بنر، بروشور، ایستگاه های تبلیغی و فرهنگی داشته باشیم.

 

شهرداری که امورات  شهری و فرهنگی را بر عهده دارد، اقدامی مناسب و شایسته در میادین و محورهای اصلی جهت نصب بنر و ایستگاه های فرهنگی و مذهبی نداشته است.

 

باید اشاره کرد در یک کشور اسلامی و در یک شهر مذهبی صد درصد شیعی زیبنده نیست مسئوولان شهری نظیر شهرداری اقدامی برای نشان دادن ارزشهای مذهبی و اعتقادی نداشته یا کوتاهی کنند.

 

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم