تازه های سایت

پربازدیدها

29. دى 1397 - 13:42
مجتمع تجاری، تفریحی، رفاهی کهگیلویه و بویراحمد که با همکاری تامین اجتماعی و شرکت معین کوثر فعالیتی در حد احداث زیر ساخت ها داشته است، اما از با وجود گذشت دوسال از آن پروژه پیشرفت چندانی نداشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ کارکردهای سازمان تامین اجتماعی در حوزه های مختلفی بوده، که در همین راستان در شهر یاسوج در سال 1395 کلنگ بزرگترین مجتمع تفریحی، رفاهی، تجاری تامین اجتماعی به زمین زده شد.

 

این مجتمع در خیابان فردوسی یاسوج واقع شده، و می تواند سبب توسعه و پیشرفت در استان شده و در بخش های مختلف نظیر کاهش ترافیک در اثر احداث پارکینگ در این مجتمع، فراهم آمدن اشتغال برای تخصص های مختلف و نهایتان می تواند در این مجتمع سالن های مختلف سینما احداث شود، اما در چند سال گذشته این پروژه روند رو به رشدی نداشته است.

 

سرپرست  املاک و مستغلات تامین اجتماعی کشور در گفتگو با بویرخبر گفت: پروژه رفاهی، تفریحی، تجاری تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد  با مشارکت بین آن سازمان با بنیاد شهیده بوده، که از طرف بنیاد شهید، شرکت معین کوثر را معرفی شد.

 

 

نجف پور اشاره کرد: سازمان تامین اجتماعی به تعهدات خود مبنی بر تحویل زمین به شرکت  معین کوثر عمل کرده، اما در شرکت معین کوثر اختلافاتی در بخش مدیریت آن به وجود آمده است که در حال، حل شدن است.

 

 

وی بیان کرد: در هفته های گذشته جلسه ای در استانداری کهگیلویه و بویراحمد، در شهر یاسوج برگزار شده و قرار بر این شد شرکت معین کوثر فعالیت کاری خود را شروع کنند.

 

وی اظهار کرد: مشکلات شرکت معین کوثر که از زیر مجموعه های اقتصادی بنیاد شهید بوده، به وسیله کسب مجوزها و ارائه پروندها  از طریق شهرداری و نظام مهندسی در حال تکمیل است.

 

هادی نجف پور در پایان بیان کرد: تاکیدات فراوان و نامه ها و مکاتبات زیادی را به شرکت معین کوثر داشته ایم اما در روند پیشرفت پروژه تغییری ایجاد نشد و ما به شدت پیگیر پروژه مذکور هستیم

 

مدیر کل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص رکود پروژه بزرگترین مجتمع تجاری استان در گفتگو با بویرخبر گفت: در هفته گذشته 23 دی ماه در استانداری جلسه ای برای بررسی مشکلات این پروژه برگزار شد که متاسفانه دکتر احمدیان مدیر عامل جدید این شرکت یا نمایندگان ااو به این جلسه نیامده و در غیبت آنها جلسه ادامه پیدا کرد.

 

عباس نورمحدی بیان کرد: با نصب مدیر عامل جدید، تحولاتی در حد نمایندگان این شرکت در استان یعنی رئیس شرکت، مدیر اقتصادی صورت گرفت، اما همچنان پروژه دارای رکود است.

 

وی اشاره کرد: روند توقف این مجتمع سبب شد که به فکر تنظیم شکایت از شرکت مذکور باشیم، که این مسئله در حال پیگیری بوده، هرچند در جلسه اداری هفته های گذشته قرار بر تعامل با شرکت مذکور بنابر توصیه توسط نماینده بویر احمد و دنا و مسئولان استانی شد، اما وقتی مدیر عامل شرکت معین کوثر یا نماینده او در جلسه برای تعیین و تکلیف پروژه حاضر نشود، باید تعامل با چه کسی صورت گیرد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم