تازه های سایت

پربازدیدها

26. دى 1397 - 10:01
در منطقه شهرک امام حسین (ع) یاسوج به گفته ساکنان، آن مناطق با افت ولتاژ ناشی از مشکلات برقی مواجه بوده، که این موضوع می تواند سبب ایجاد خسارت به وسایل برقی آنها شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ توجه به سیستم برق رسانی جهت روشنایی در مناطق مختلف شهر یاسوج از مهمترین مسائل اداره برق بوده، که باید ضمن شاسایی مناطق دارای مشکلات برق، در صدد حل  آنها باشد.

 

باید اشاره کرد، نقاط مختلفی از کهگیلویه و بویر احمد دارای شبکه برق رسانی بوده، اما باید اشاره کرد در این استان هنوز هم مناطقی وجود داشته که سیستم برق رسانی آن ها دارای اشکال است.

 

در همین ارتباط در منطقه شهرک امام حسین (ع) یاسوج به گفته ساکنان آن مناطق با افت ولتاژ ناشی از مشکلات برقی مواجه بوده، که این موضوع می تواند سبب ایجاد خسارت به وسایل برقی آنها شود.

 

در تماس های مکرر با اداره برق شهرستان بویراحمدوعده هایی برای حل مشکلات ساکنان اعلام شد، اما مردم آن مناطق به تازگی در پایگاه های خبری استان از افت ولتاژ برق موجود در منطقه شهرک اما حسین (ع) اعلام نارضایتی داشته و از عدم رفع مشکلات خبر دادند.

 

اسماعیل یوسفی رئیس اداره برق شهرستان بویراحمد در این خصوص گفت: حل مشکل برق ساکنان شهرک امام حسین (ع) در اولویت برنامه های کاری است، که به همین منظور با فضای سبز شهرداری یاسوج برای قطع درختی در این منطقه گفت و گوهایی صورت گرفته و قرار شد طی پنجشنبه همین هفته همراه با عوامل فضای سبز شهرداری به منطقه مذکور رفته و اقدامات لازم در این خصوص انجام گیرد(متن خبر را اینجا بخوانید)

 

باید اشاره کرد مشکلات برق منطقه شهرک امام حسین (ع) یاسوج مدت زمان زیادی بوده، که حل نشده باقی مانده است و همین مسئله سبب نازضایتی مردم می شود.

 

باید گفت دو نهاد مربوطه یعنی اداره برق شهرک امام حسین (ع) و فضای سبز شهرداری یاسوج وظیف داشته در اسرع وقت با پیگیری مشکلات منطقه شهرک امام حسین (ع) یاسوج در صدد حل مشکلات آن مناطق باشند.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم