تازه های سایت

24. دى 1397 - 18:16
در دانشگاه دولتی یاسوج یکی از کلاس ها مدتی پیش به علت فرسودگی دچار ریزش شد، و این موضوع سبب واکنش یکی از دانشجویان این دانشگاه شده و با انتقاد از مسوولان خواستار توجه به مشکل ایجاد شده شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ یکی از موضوعات مهمی که در افزایش سطح علمی و کیفیت آموزش در دانشگاه اهمیت داشته، توجه به فضا و محیط آموزشی در کنار سایر موضوعات است.

 

در همین رابطه مکان آموزش باید دارای استحکام کافی، مجهز به وسایل سرمایشی و گرمایشی، توجه به سیستم های روشنایی و سایر موارد بوده، که این موضوعات حداقل امکانات یک مکان آموزشی است.

 

 

 

باید اشاره کرد که دانشگاه دولتی یاسوج هر چند مدت زمانی زیادی از احداث آن میگذرد، اما در بسیاری از موارد دارای کیفیت مناسب و به احتمال زیاد برخوردار از استانداردهای لازم است.

 

در رابطه با دانشگاه دولتی یاسوج، موضوعات به موارد ذکر شده ختم نشده، بلکه این دانشگاه دارای مشکلات خاص خود بوده، به عنوان مثال در دانشکده فنی این دانشگاه و در یکی از کلاس ها دیوار این دانشگاه که  به عبارتی به نازک کاری و گچکاری برای نمای بهتر و وجهه زیباتر طراحی شده بود، فرو ریخت.

 

در همین ارتباط یکی از دانشجویان در فضای مجازی مسوولان دانشگاه را مورد نقد قرار داده، و  بیان کرده به جای احداث چمن و پیست دومیدانی فکری به حال مقاوم  سازی ساختمان دانشکده فنی که جزبناهای قدیمی دانشگاه بوده، داشته باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

رئیس دانشگاه دولتی یاسوج در این خصوص گفت؛ دانشکده فنی جدید در حال ساخته شدن بوده، و با احداث آن اساتید، دانشجویان، به مکان جدید منتقل شده، و در شرایط حاضر منتظر دریافت مابقی اعتبارات برای تکمبل و اتمام این دانشکده هستیم.

 

 

محسن عریان بیان کرد:  در کنار ساخت و ساز مکان های آموزشی،  باید همه امکانات برای دانشجوها فراهم شود، که در این راستا چمن کاری، احداث پیست دومیدانی هم امکاناتی بوده که برای دانشجویان فراهم شود، و البته در رابطه با مشکل به وجود آمده دانشجو حق دارد  باید از فضای آموزشی مناسب بهره مند شود.

 

 

 

وی اشاره کرد: دانشکده فنی این دانشگاه از پروژه های ملی بوده، و نیازمند اعتبار است، و در همین رابطه حدود یک سال پیش،  دانشکده منابع طبیعی در دانشگاه دولتی یاسوج احداث شده است.

 

انتهای پیام

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم