تازه های سایت

پربازدیدها

15. دى 1397 - 19:22
داور فوتبال ایران گفت: به خاطر اتفاقات رخ داده در کلاس داوری امسال و دوره‌های قبل از داوری فوتبال خداحافظی می‌کنم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ عباس راکی در مورد کتک‌کاری در کلاس داوری در این دوره و دوره‌های قبلاظهارداشت: واقعیت این است که ایرج احمدی و قاسم واحدی همواره با من مشکل داشتند، در کلاس داوری در رشت قاسم واحدی من را اخراج کرد که آن حوادث رقم خورد، من هم بعد از آن درگیری‌ها از همه داوران معذرت خواهی کردم اما در دوره قبلی در کرج باز هم به بهانه‌هایی من را در هنگام تست دادن اخراجم کردند.

وی افزود: در این دوره هم شرایط به گونه‌ای بود که حتی قبل از رفتن به تست به نوعی به من اخطار دادند و تهدیدم کردند که اگر دست از پا خطا کنم ممکن است اخراج شوم و در نهایت درحالیکه من مشغول تست بودم یک بار به من اخطار دادند و بار دوم اخراجم کردند آن هم درحالیکه هیچ خطایی مرتکب نشده بودم.

راکی در مورد کتک‌کاری‌اش در کلاس داوری گفت: من به سمت مسئول تست رفتم و به او گفتم چرا اخراجم کردی و او را هل دادم اما ایشان با چوب به من حمله کرد! من هم مجبور شدم از خودم دفاع کنم ولی درگیری‌ای با فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران نداشتم اما یک مطلب را می‌خواهم بگویم اینکه به خاطر اتفاقات رخ داده در این مدت، من از داوری فوتبال خداحافظی می‌کنم و دیگر در داوری فعالیت نخواهم کرد.

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم