تازه های سایت

پربازدیدها

13. دى 1397 - 17:44
بیمارستان شهید جلیل یاسوج بعد از 11 سال در حالی افتتاح شد، که مشاهده می شود، این بیمارستان هنوز بعضی از امکانات، نظیر پارکینگ برای خودروها را ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ بیمارستان شهید جلیل یاسوج بعد از 11 سال در حالی افتتاح شد، که مشاهده می شود، این بیمارستان هنوز بعضی از امکانات، نظیر پارکینگ برای خودروها را ندارد.

 

با توجه به اینکه بیمارستان شهید جلیل یاسوجی با هدف کمک به بهداشت و سلامت استان طراحی و احداث شده، این موضوع در آینده نزدیک سبب تردد به مرکز استان برای درمان خواهد بود، که یکی از برنامه های علوم پزشکی یاسوج، مسئله پارکینگ این بیمارستان است

 

باید اشاره کرد، شهر یاسوج در شرایط فعلی با مشکل ترافیک به دلیل افزایش جمعیت مواجه بوده، که در آینده ای نه چندان دور امکان تردد آسان و همچنین افزایش خطرات، و آلودگی ها را با خود به همراه خواهد داشت.

 

در همین ارتباط بسیاری از طرح های عمرانی و درمانی که در حوزه شهر، پیش بینی و طراحی شده، باید براساس مطالعات وضع ترافیکی شهر استور باشد، این موضوع در کاهش ترافیک در آینده نقش بسزایی خواهد داشت.

 

باید اشاره کرد، مادامی که در کنار بیمارستان شهید جلیل یاسوج پارکینگ مناسب احداث نشود، کسانی که به این بیمارستان تردد کرده، مجبور خواهند بود، که خودروی خود را در کنار خیابان پارک کرده، و این موضوع با خود مشکلاتی از جمله خطر ایجاد تصادف، به خطر افتادن امنیت عابران پیاده، افزایش آلودگی های صوتی و زیست محیطی و نهایتا ترافیک را سبب می شود.

 

در همین رابطه باید گفت علم پزشکی یاسوج با درنظرگرفتن موقعیت این بیمارستان، که در آینده حجم رفت و آمد شلوغ تر خواهد بود، مکان مناسبی را برای پارکینگ خودروها تدارک دیده و از مشکلات نبود این موضوع جلوگیری به عمل آورد.

 

انتهای پیام/

 

 

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم