تازه های سایت

پربازدیدها

12. دى 1397 - 13:19
مزارعی افزود: در بحث نظارت باید، کارگروه هایی که تسهیلات اعطا می کنند، این موضوع را درنظر گرفته و از کسانی که در صدد کارآفرینی بوده حمایت کنند و کسانی که درصدد سوءاستفاده باشند حتی اگر فرزند مزارعی حتی باشد برخورد شود.

به نقل از پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ صبح امروز نشست ستاد اقتصاد مقاومتی کهگیلویه وبویراحمد در دادگستری استان برگزار شد.

 

حجت الاسلام مزارعی در این نشست گفت: مسئولیت پذیری یعنی امانت دار بودن معنا شده و نباید به سرمایه مردم و وقت آنها خیانت نکنیم.

مدیر کل دادگستری استان با اشاره به فرمایشات حضرت رسول(ص) عنوان کرد: امت من از جانب خدا به آن ها آیاتی نازل شده مبنب بر نزول رحمت مادامی که خیانت نکنند و درصوت خیانت، قحطی و بلا گرفتار آنها خواهد شد.

 

وی بیان کرد: امروز در برابر خون شهدا و زجرهایی که ولی امر و رهبری متحمل می شوند مسئول بوده، و باید پاسخگو باشیم.

 

مزارعی افزود: در بحث نظارت باید، کارگروه هایی که تسهیلات اعطا می کنند، این موضوع را درنظر گرفته و از  کسانی که در صدد کارآفرینی بوده حمایت کنند و کسانی که درصدد سوءاستفاده باشند حتی اگر فرزند مزارعی حتی باشد برخورد شود.

 

 

مزارعی اشاره کرد؛ روزی که وارد این استان شدم با یک چمدان آمدم و اگر روزی از این استان با امکانات و اموال فراوان رفتم، بدانید خیانتکارم، و بنده برای خدمت به مردم به این استان آمده ام و در این روابط قومی و فامیلی را کنار گذاشته ام و اگر روزی احساس کنم در این پست کاری از بنده بر نخواهد آمد، این پست را ترک خواهم کرد.

 

 

حجت الاسلام مزارعی: از مجموعه بانک ملی برای پیگیری وصول مطالبات قریب به ۳۰ میلیارد تومان تقدیر و تشکر میکنم.

 

در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی تعدادی از صاحبان صنایع و کارخنه دارها حضور داشته که به بیان خواسته ها و مطالبات خود پرداختند.

 

 

 

یکی از کارآفرینان به نام  عباسی مسئول کارخانه آرد آبشار گستر دنا بوده، و بیان داشت:  دو میلیارد و صد میلیون تومان تسهیلات به بنده پرداخته شد و از این مبلغ یک میلیارد و ششصد میلیون تومان پرداخته شده اما در حال حاضر با بیست درصد ظرفیت کار میکند، از طرفی این مجموعه به دلیل مشکلاتی از طرف ارگان های مختلف نظیر آب و برق و گاز که به علت بدهی اندک آمده  درصدد قطع ان ها هستند، از طرفی در رابطه با بانک به علت بدهی، تقاضا کردیم اموال کارخانه را جمع آوری کنند که مزارعی در جواب گفت  ما  با کسانی که سوءاستفاده میکنند برخورد میکنیم و از کارآفرینان حمایت می کنیم و در ادامه عباسی گفت خواستار مهلت برای پرداخت بدهکاری های از بانک صنعت و معدن هستم.

 

 

 

 

 

بانک صنعت و معدن پیرامون مشکلات کارخانه  عباسی اشاره کرد: در راستای حمایت از واحدهای تولیدی و از طرفی وجود قوانینی برای تعیین و تکلیف مطالبات بانکی باید بخشی از بده های آقای عباسی پرداخت شده، که عباسی در جواب گفت حاضر هستم بخشی از این بدهی ها پرداخت شود.

 

در این نشست سخنگوی بانک سپه به شرکت های بدهکار اشاره کرد و گفت: شرکت پلیمر صنعت در سال ۸۵  توسط هوشنگ باقری تسهیلات دریافت کرده که در سال ۹۴ اقساط را تقسیط شد اما این اقساط پرداخت نشده و اکنون معوقه دارد نهایتا بانک از تهران دستور داده که در ماه های اخیر روند انتقال سند این شرکت به نام بانک مصادره شود.

 

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم