تازه های سایت

پربازدیدها

7. دى 1397 - 14:05
صبح امروز سید حسن قاضی زاده هاشمی با حضور در شهر یاسوج بیمارستان شهید جلیل را بعد از 11 سال انتظار افتتاح کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ بیمارستان 232 تختخوابی  شهر یاسوج صبح امروز در حالی افتتحاح شد، که به نظر بسیاری این مراسم قرار بود در روز شنبه بر گزار شود اما امروز جمعه  در بی اطلاعی بسیاری از رسانه ها این افتتاح انجام شد.

 

 شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در همین رابطه بیان کرد:  متاسفانه در اقدامی ناباورانه و بدون هماهنگی های پیشین وزیر محترم بهداشت به جای شنبه صبح، فردا صبح وارد یاسوج خواهند شد.

در سکوت کامل و عدم حضور دانشجویان و در روزی تعطیل و جلسه ای تنها با معاونین و مدیران طبق خبرهای واصله فردا هیچ مسئولی حق انتقاد از شرایط موجود را نخواهد داشت.

جلسه ای تشریفاتی و به احتمال زیاد بدون هیچگونه چالش و پرسش و پاسخی.

جلسه ای که هنوز معلوم نیست در سالن کنعانی برگزار خواهد شد یا حکیم جرجانی

و این هم یکی دیگر از بازی های جالب مسئولین دانشگاه است.

امیدواریم روزی برسد که هیچ مسئولی،از جواب دادن به عموم مردم و دانشجویان هراس نداشته باشد و هزاران راه برای فرار از تقابل با مردم را تدبیر نکند.

از طرفی شلوغی ها و ازدحام جمعیت در هنگام ورود وزیر از دیگر حواشی بوده، که گروه های مختلف مردم برای بیان دردهای خود جلوی درب های این بیمارستان صف کشیده بودند.

اما قضیه به اینجا خاتمه پیدا نکرد، بلکه در جلسه شورای اداری به دلیل همزمانی آن با نماز جمعه، تعدای از کسانی که در این جلسه بودند، آن مکان را به نشانه اعتراض ترک کردند.

اما در پایان ساز ونقاره  همراه با خیمه های محلی و آمدن زنان عشایر برای نشان دادن فرهنگ کهگیلویه و بویر احمد در نوع خودش جالب بود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم