تازه های سایت

پربازدیدها

6. دى 1397 - 19:09
بیمارستان شهید جلیل یاسوج که پروژه ای 11 ساله محسوب شده، به مرحله بهره برداری رسیده، به گونه ای که شنیده شده قبل از افتتاح توسط وزیر بهداشت یا معاونان وی، این بیمارستان شروع به کار کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ توجه به توسعه و ساخت و تجهی زدرمانگاها و بیمارستان ها برای حفظ سلامت جامعه، از وظایف مهم مسئولان در حوزه علوم پزشکی استان است.

 

بیمارستان شهید جلیل یاسوج که پروژه ای 11 ساله محسوب شده، به مرحله بهره برداری رسیده، به گونه ای که شنیده شده قبل از افتتاح توسط وزیر بهداشت یا معاونان وی، این بیمارستان شروع به کار کرده است

 

 

درهمین رابطه باید گفت،  بیمارستان شهید جلیل هنوز در نبود برخی امکاناتبا مشکلاتی مواجه بوده، به عنوان مثال نبود پارکینگ این بیمارستان می تواند سبب ایجاد ترافیک در هنگام شلوغی و مراجعات زیاد شود.

 

 

از طرفی در کنار این بیمارستان زمین های وجود داشته، که هرچند به نظر می رسد در مالکیت شهروندان یاسوجی بوده، اما باید با ارائه راهکاری درصدد استفاده از زمین های مذکور با تجهیز و توجه به امکانات زیر ساختی جهت احداث پارکینگ بود.

 

 

در همین ارتباط روابط عمومی علوم پزشکی یاسوج گفت: موضوع احداث پارکینگ بیمارستان شهید جلیل یاسوج از مسائل مهم بوده، که در این راستا عوامل مسئول در علوم پزشکی درصدد بوده، مشکل پارکینگ این بیمارستان را حل کنند.

 

 

مالک مجیدی کرائی ببیان کرد: معاون وزیر بهداشت و درمان، از بیمارستان شهید جلیل بازدیدی داشته که بحث پارکینگ این بیمارستان توسط عوامل مهندسی و فنی مطرح شده، و از طرفی پیگیری در نشست خبری که طی روزهای آتی برگزار می شود، این موضوع بررسی می شود.

 

 

مجیدی افزود: در شرایط حاظر بحث پارکینگ طبقاتی مطرح بوده، که می تواند در فضای مثلا 200 متری این گونه پارکینگ ها را احداث کرد.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم