تازه های سایت

پربازدیدها

4. دى 1397 - 13:41
در چند سال گذشته وقتی که در شهر یاسوج از فوتبال حرفی مطرح میشد، همه با شوق از تیم بومی و محبوب خود یاد کرده، چه بسا کودکان و نونهالانی، تیم فوتبال شهرداری یاسوج را سکوی پرواز خود می دانستند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی بویرخبر؛ در گذشته های نه چندان دور، وقتی جوانان در سطح شهر یاسوج برای تفریح و سرگرمی به دنبال مکانی بودند، فکر و اندیشه آنها متوجه تیم فوتبال شهرداری یاسوج میشد، تیمی که در هر بازی، تماشاگران زیادی را به خود جذب کرده و همه امیدوار به حمایت و تلاش مسوولان، برای اینکه این تیم بتواند در کشور افتخار آفرین باشد.

 

 

برای چند سال وقتی در شهر یاسوج از فوتبال حرفی مطرح میشد، همه با شوق از تیم بومی و محبوب خود یاد کرده، چه بسا کودکان و نونهالانی،  تیم فوتبال شهرداری را سکوی پرواز خود می دانستند.

 

 

امروز فوتبال شهرداری یاسوج از یادها فراموش شده، و تنها مسوولان بوده که در برخی اوقات از احیاء این تیم نام برده، اما دلها را به وعده ها خوش کردن، همان حکایت مکیدن سُماق است.

 

 

در همین ارتباط شهردار یاسوج در تاریخ 27/07/1397 از ضرورت احیای تیم فوتبال شهردای یاسوج نام برده (خبر را در اینجا بخوانید) اما از آن زمان تا اکنون خبر امیدوار کننده ای برای سامندهی این تیم نشده است.

 

 

معاون رسانه ای شهردار یاسوج در این خصوص گفت: برای پیگیری این موضوع باید نامه نگاری و مکاتباتی در رابطه با تیم فوتبال شهرداری یاسوج با ارگانهای مختلف نظیر شورای شهر یا استانداری صورت گیرد.

 

 

جمشید ارجمند بیان کرد: در مکاتبات شهرداری موضوعاتی مانند خرید امتیاز لیگ، نحوه شکل گیری تیم، که موضوعاتی مانند قوانین، قراردادها در قالب یک گروه مطرح میشود.

 

 

درپایان باید گفت با گذشت تقریبا چهار ماه، شهرداری یاسوج همان قدم های ابتدایی و سیر مراحل قانونی را طی نکرده، و بعد از گذشت این مدت، قرار است اولین مکاتبات شهرداری تازه انجام شود، و به نظر می رسد برای احیاء تیم فوتبال شهرداری یاسوج باید سالهای طولانی را در انتظار بود، مگر اینکه تلاش ها و پیگیری ها توسط شهرداری مضاعف شود.

 

 

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم