تازه های سایت

پربازدیدها

3. دى 1397 - 10:04
مسابقات فوتسال با حضور تیم های مختلف استانی و کشوری به همت شهرداری یاسوج در نخستین شب توسط دو تیم یاسوجی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ به گزارش روابط عمومی شهرداری،  ( شنبه یکم دی‌ماه 97) با حضور سید محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ایران، معاون عمرانی استاندار، مدیرکل ورزش و جوانان، رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل حراست استانداری، فرمانده سپاه شهرستان بویراحمد، مدیرکل جهاد کشاورزی، وحید خشتان و سیدمحمد ناظم الشریعه دو بازیکن کهگیلویه و بویراحمدی شاغل در لیگ برتر و همچنین با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج مراسم افتتاحیه مسابقات بزرگ جام شهر پاک با حضور 56 تیم برگزار شد.

 

شهردار یاسوج در آئین افتتاحیه مسابقات فوتسال شهرپاک ضمن خیرمقدم به مدعوین و ورزشکاران با بیان اینکه ۵۶ تیم در قالب ۱۴ گروه در این جام به رقابت می‌پردازند، افزود: ظرفیت سازی در حوزه فوتسال، توسعه فرهنگ شهر پاک و معرفی استعدادها از جمله هدفگذاری خروجی‌های این مسابقات است.

 

مقدم از اعزام تیم منتخب رقابت‌ها برای مصاف با تیم‌های مطرح کشوری خبر داد و بیان کرد: توسعه ورزش استان و فرهنگ سازی شهروند محور نیز اجرایی خواهد شد.

شهردار یاسوج با بیان اینکه در دنیا رقابت برای معرفی شهرهای خلاق است، گفت: توسعه مباحث مختلف فرهنگی، ورزشی و اجتماعی به رشد و نشاط جامعه کمک می‌کند.

وی گسترش ورزش همگانی را از دیگر اقدامات هدفگذاری شده دانست و ابراز داشت: شهرداری و شورای شهر یاسوج برنامه‌های مختلف فرهنگی و ورزشی را هدفگذاری و اجرایی خواهند کرد.

 

در همین ارتباط دیروز دوم دی، مسابقات شهر پاک در سالن شهرداری یاسوج برگزار شده، که حضور گرم تماشاگران به  نوبه خود به زیبای های این مسابقات اضافه کرد.

 

در ادامه تصاویر این مسابقات در زیر آمده است:

 

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم