تازه های سایت

پربازدیدها

29. آذر 1397 - 17:05
آخرین خبرهای غرق شدگان از زبان مسئولان؛
انتقال اجساد غرق شدگان به سمت سرخادنه یاسوج
وحید محمدی تبار اظهار کرد: توصیه ما به شهروندان این بوده که تجهیزات لازم مانند غریق نجات و قایق یا ابزاری که بتواند امنیت آنها را در هنگام استفاده از رودخانه تامین کند، به کار گیرند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ مدیر کل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویر احمد گفت:باخبر شدیم چهار نفر در رودخانه ای در چیتاب سقوط کرده که دو نفر آز آنها غرق شده، که توسط نیروی های هلال احمر و با همکاری آتش نشانی جسد آنها پیدا و در حال انتقال به سردخانه یاسوج بوده، که در اثر استفاده از ابزار نادرست سواری غرق شده اند

 

سید امان اله جهانبین بیان کرد: ، به احتمال افراد سقوط کرده در رودخانه  بومی شهرستان  کهگیلویه بوده از طرفی در رابطه با سرنوشت دو نفر دیگر در همان ابتدا نجانت پیدا کرده و اتفاقی برای آنها نیفتاده است.

 

 

مدیر کل مدیریت  بحران استانداری اشاره کرد: حدود ساعت یک و نیم به بنده در رابطه با اتفاق صورت گرفته اطلاع داده و در این زمان با هلال احمر  و تیمی از شهرداری با همراهی غواصان به منطقه اعزام شده و بعد از جست و جوی یک ساعته اجساد را پیدا کردند.

 

 

وحید محمدی تبار اظهار کرد: توصیه ما به شهروندان این بوده که تجهیزات لازم مانند غریق نجات و قایق یا ابزاری که بتواند امنیت آنها را در هنگام استفاده از رودخانه تامین کند،  به کار گیرند.

 

انتهای پیام/

 

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم