تازه های سایت

پربازدیدها

15. شهريور 1397 - 12:05
مدیر شرکت برق شهرستان بویراحمد در خصوص عدم وجود پایه های برق در فرعی هفت شهید نیک پی شرف آباد گفت: عملیات نصب پایه های برق ظرف مدت دو هفته آینده اجرا می شود و شخصا پیگیر موضوع هستم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ مدیر شرکت برق شهرستان بویراحمد در واکنش به خبر درج شده در پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس مبنی بر (حسرت چندین ساله خیابانی در "شرف آباد" یاسوج از نداشتن پایه های برق/احتمال افزایش خطرات جانی در اثر انشعابات غیر استاندارد)، به بویرخبر، گفت: این حق مسلم ساکنین این خیابان است که از پایه های برق برخوردار باشند و ما این را وظیفه خود می دانیم که در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهیم.

 

 

اسماعیل یوسفی با بیان اینکه به زودی زود عملیات نصب پایه برق اجرایی خواهد شد، افزود: شخصا پیگیر این موضوع هستم و با حضور معاون فرماندار و جمعی از مسوولین شرکت توزیع برق استان و شهرستان، ظرف مدت دو هفته آینده با حضور در محل، از نزدیگ پیگیر مراحل اجرایی این پروژه خواهیم بود.

 

 

یوسفی عنوان کرد: به دلیلی نوسانات بازار و افزایش بی رویه قیمت ها، پیمانکار مشخص شده از ادامه همکاری سر باز زد، به همین دلیلی نصب پایه های برق به طول انجامید.
 

 

وی گفت: با توجه به حساسیت موضوع، به صورت اورژانسی این پروژه را در دستور کار قرار دادیم چرا که  نارضایتی ساکنین کاملا منتطقی و به جا بوده است.

 

 

مدیر شرکت برق بویراحمد اظهار کرد: علاوه بر خیابان فرعی هفت شهید نیک پی شرف آباد، خیابان" رز 2" در منطقه دولت آباد نیز با این مشکل مواجه است که رفع مشکل هر دو خیابان در دستور کار قرار گرفته است.

 

انتهای پیام/د

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم